НПЗ у Нижнєкамську серйозно вражений

Стали відомі деякі обставини атаки на нафтопереробний завод «ТАНЕКО» у місті Нижнєкамськ у Татарстані (РФ) сьогодні вранці. Адже російські засоби масової інформації оприлюднили відповідні фотографії, зроблені очевидцями.

На їх підставі фахівці зробили висновок: щонайменше один дрон-камікадзе таки влучив у лінію первинної переробки нафти, точніше, в установку атмосферно-вакуумної очистки.

Приблизно так само були вражені попередні НПЗ в РФ, після чого вони зупинялися або щонайменше відчутно зменшували виробництво.

Між тим, «ТАНЕКО» — п’ятий за потужністю НПЗ в РФ, до того ж один з найновіших. Його ураження однозначно в більшій чи меншій мірі додатково посилить падіння виробництва пального в РФ, через що ще більше зросте його оптова вартість. 

Тут є важливий геополітичний момент. На фоні певної паузи в атаках на НПЗ здавалося, що Київ прислухався до обережних застережень Вашингтону про їх небажаність. Однак, як і анонсував президент Володимир Зеленський, атаки продовжилися.

Чи означає це, що Україна ризикує отримувати менше допомоги від США через атаки на російські НПЗ? Однозначно ні. Швидше навпаки – чим активніше ми будемо нагадувати про себе світові, тим сильніше західні еліти будуть змушені нам допомагати.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Даша Астафьева шокировала публику жаркими поцелуями: видео

27.06.2018 - 19:17
В Одессе певица и актриса Даша Астафьева решила поразить пришедших в клуб «Итака» на ее выступление нестандартной выходкой. Украинская секс-бомба на сцене демонстративно поцеловала по очереди двух девушек, выступавших в ...