Новий «смотрящий» набирає в Росії окрему ПВК для війни в Україні

Головне управління розвідки Міноборони України повідомило про те, що відбулося призначення нового «смотрящего» за в’язницями на території РФ та тимчасово окупованих територіях України.

Новим «смотрящим» став відомий кримінальний авторитет Армен Саркисян (прізвисько – Армен Горлівський).

Одним з головних напрямків його діяльності визначено створення нової «приватної військової компанії». Передбачається, що протягом обмеженого часу нова структура завербує значну кількість «новобранців». Зразком для проекту має стати сумнозвісна ПВК «вагнер». «Новобранців» для ПВК набиратимуть в саме місцях позбавлення волі.

«Проект» має посилити окупаційний контингент та створити внутрішню конкуренцію серед російських ПВК.

Спонсором нової ПВК виступає російсько-вірменський бізнесмен Самвел Карапетян.

Як пивідомляє ГУР МОУ, Армен Саркисян (Армен Горлівський) – кримінальний авторитет з Горлівки. Близький до сім’ї президента-втікача Віктора Януковича та пов’язаний з іще одним кримінальником – Юрієм Іванющенком (Юра Єнакієвський). Знаходиться в українському розшуку як один з організаторів убивств на Майдані. Тіньовий наглядач всього бізнесу в окупованій Горлівці. Від 24 лютого займається мародерством та «віджимом» бізнесів на окупованих територіях України.

Самвел Карапетян – прокремлівський бізнесмен вірменського походження. Власник пов’язаної з «газпромом» компанії «ташир холдинг» в яку також входить компанія «Електричні мережі Вірменії». Один зі спонсорів російської агресії проти України.

Створення нової структури — спроба створити противагу фактичній монополії Пригожина у сфері ПВК в Росії.

Нагадаємо, 20 вересня в Україні знищили командира штурмового загону ПВК «Вагнера» Олексія Юрійовича Нагіна 1981 року народження. Цьому російському окупанту влаштували пишні похорони у його рідному Волгограді – у тріумфальному залі музею-панорами «Сталінградська битва»; приїхав господар ПВК «Вагнера» Пригожин.

Посмертно Путін надав Нагіну (позивні Черкес і Терек) звання героя Росії. Рашисти розповідають, що Нагін убивав людей у ​​Чечні, Грузії, Сирії, Лівії та Україні, отримав багато нагород за життя. Дванадцятого травня цього року було тяжко поранено в Україні, але коли вилікувався, знову вирушив на війну.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Электромобиль ЗАЗ 965 своими руками

14.10.2015 - 14:21
Познакомьтесь на видео с электромобилем ЗАЗ 965 (горбатый Запорожец) сделанным умельцем своими руками. ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...