«Нова пошта» зробила попередження щодо дій шахраїв

Компанія Нова пошта звернулася у ЗМІ за допомогою у поширенні попередження щодо дій шахраїв. НП попереджає українців, що не проводить ніяких акцій та розіграшів в обмін на реєстрації.

Нижче до вашої уваги попередження від компанії:

Звертаємо вашу увагу! Наразі у деяких телеграм та вайбер каналах, а також у соціальних мережах шириться велика кількість об’яв про різні розіграші, де шахраї використовують назви відомих компаній. Таким чином вони збирають всю інформацію про людей, які повірили в ці розіграші.

Сьогодні зʼявилась інформація про ще один шахрайський святковий розіграш. Цього разу про ялинки нібито від Нової пошти та відомого виробника напоїв — її поширили телеграм-пабліки “Повітряна тривога”, “Ракетна небезпека”, «Вибухи та бавовна», «Тривога України/Радар», «Допомога українцям», «NATSYK CHANNEL», «Київ Сьогодні», «Включатель Днепр», «УКРАИНА LIFE», «СЕЛИДОВО ПРОСТО ДНІПРО», «Повітряні тривоги України Ірпінь | Буча | Гостомель | Київ | Ворзель», «ЗАХІД УКРАЇНИ», «Українська пила», «Хуевый Киев Украина», МАКУХА 18+, Трикутник, «Авдіївка НАШЕ ППО- Радар ракет, шахедів», «Типичная Грязъ», «Киев | Новости Войны», RADAR – РАКЕТА», «Kyper News», «Новини війни | Головне за день ЧЕРВОНА ЗОНА», «КОБРА Рідна мова», ONews Україна, Повестки Харьков, Повітряна Тривога Де Ракета, Повестки Одесса, Вручают повестки Одесса и область, Запоріжжя, Чернігів, Черкаси, сьогодні БДСН | Війна 2023 | Новини, Ужгород, Інформаційний Агент України, Донбас➔Оперативний, Хмельницький Головне, Волинь Головне, Львів Головне, Тернопіль Головне, ТИПОВЕ РІВНЕ, Типовий Луцьк, Рівне Головне, Куди летить Шахід Ракета тощо.

Нова пошта не має ніякого відношення до цього оголошення. Всі телеграм-пабліки, які поширюють цю інформацію, допомагають шахраям обманювати людей. На жаль, більшість телеграм-каналів сьогодні анонімізовані, вони свідомо використовують згадку про компанію як клікбейт у рекламі, за яку беруть гроші, та чим вводять в оману своїх підписників.

Закликаємо всіх українців бути уважними, не поширювати неперевірену інформацію та не довіряти їй. Уся інформація про акції Нової пошти міститься лише на її офіційних сторінках — сайті https://novaposhta.ua/, офіційних сторінках у соцмережах.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликована архивная любительская съемка старой Винницы (видео)

11.11.2015 - 17:50
Ранее мы публиковали современную съемку Винницы с высоты птичьего полета. Сейчас же Иванчук Станислав выложил в сети видео города 1973 года. Возможно те, кто постарше, смогут увидеть и узнать знакомых ...

Террористы разрушили Водяное. У ДНР потери под Мариуполем: видео

25.02.2017
Главное управление разведки Минобороны Украины ...

«Шахтер» добыл волевую победу над «Сталью»: видео голов

29.07.2017
Объективно сильнейшая на сегодняшний день ...

Боец ВСУ одним выстрелом подбил танк террористов (видео)

12.04.2016
Некто под именем Николай Колесник, ...