Німеччина змінила проєкт бюджету через Україну

На фоні невизначеності ситуації з фінансуванням військових потреб України в США дуже обнадійливі рішення приймаються в Європі. Німеччина і деякі інші країни останніми тижнями зробили заяви щодо додаткового постачання озброєння.

Більше того, проєкт федерального бюджету Німеччини на 2024 рік змінено і він містить удвічі більшу військову допомогу Україні – до 8 млрд євро. Про це у вівторок, 14 листопада, повідомило агентство Reuters, яке ознайомилось з документом.

«Уряд заявив, що стане «хребтом» європейської оборони після вторгнення Росії в Україну в 2022 році та пообіцяв підтримувати Київ, а також довести його військові витрати до цільового показника НАТО в 2% ВВП», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що частину додаткових витрат буде використано для поповнення власного арсеналу німецької армії, оскільки саме вона постачає зараз зброю в Україну.

Бундестаг повинен розглянути бюджетний документ на поточному тижні і прийнятий на початку грудня.

Раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус підтвердив, що країна має намір у 2024 році подвоїти військову допомогу Україні. Замість раніше закладених у федеральному бюджеті 4 млрд євро на ці цілі планується витратити 8 млрд євро.

До речі, сьогодні Німеччина оголосила про надання Україні чергового пакету допомоги, до якого увійшли також 10 танків Leopard-1.

Зрозуміло, що допомога Берліна, Парижа, Брюсселя. Копенгагена, Амстердама і інших не зможе замінити потужну американську підтримку, але в умовах затримки такої вона більше ніж вчасна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Савченко опубликовала скандальное видео

20.03.2018 - 13:12
Похоже, даже сторонники Надежды Савченко уже начинают сомневаться в ее адекватности. Так, 20 марта в Сети появилось странное 16-секундное видео, на котором нардеп на фоне декорации в виде зала ВР ...

На свадьбе у чиновника жестоко избили телеведущую, видео

19.02.2018
На свадьбе харьковского чиновника уровня ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...