Німеччина і США обурені візитом Орбана до Путіна

Зухвалий візит прем’єр-міністра Угорщини Орбана до лідера фашистської Росії Путіна в Москву викликав нерозуміння і роздратування в багатьох столицях. Адже Орбан показує, що начебто на Кремлі не має ніякої відповідальності за геноцидну війну.

Своє несприйняття виказали у Польщі, США, Німеччині і інших країнах.

Адміністрація Байдена стурбована візитом прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана до Москви.. У Білому домі вважають, що цей крок не дасть нічого для припинення війни, пише The Hill.

«Ми стурбовані тим, що прем’єр-міністр Орбан вирішив здійснити цю поїздку до Москви, яка не сприятиме ані справі миру, ані українському суверенітету, територіальній цілісності та незалежності», — сказав високопоставлений чиновник адміністрації Байдена під час телефонної розмови з журналістами.

Білий дім у своїй критиці візиту Орбана висловмв солідарність із іншими союзниками, які засудили візит Орбана до Москви, який він сам назвав шансом «відкрити канали прямого спілкування та почати діалог про найкоротший шлях до миру».

В США додали, що Росія може закінчити цю війну сьогодні, припинивши свою агресію проти України.

Також конфлікт виник між Німеччиною та Угорщиною через цей візит. Про це повідомляє Bloomberg.

Угорщина скасувала запланований візит глави МЗС Німеччини Анналени Бербок після того, як німецький канцлер Олаф Шольц розкритикував Орбана за візит до Москви.

«Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок мала зустрітися зі своїм угорським колегою в Будапешті в понеділок для переговорів, але угорський уряд скасував зустріч у п’ятницю ввечері, на подив німецького уряду, за словами офіційного представника в Берліні», — йдеться в повідомленні.

Шольц у п’ятницю заявив журналістам, що Орбан не повідомив його заздалегідь про свої плани на поїздку.

«Європейську раду з точки зору зовнішньої політики представляє (президент Європейської ради) Шарль Мішель, а не Угорщина», — наголосив тоді Шольц.

Мішель також зробив публічне попередження перед поїздкою Орбана, щоб дати зрозуміти, що прем’єр Угорщини не говорить від імені Брюсселя, після того, як він не зміг зв’язатися з угорськими офіційними особами і підтвердити поїздку, пише видання з посиланням на свої джерела.

Зазначимо, Орбан системно проводить пропутінську політику, підтримуючи фашистський режим Росії. Він усіляко блокує будь-які санкції проти Москви, одночасно намагаючись заморозити допомогу Україні. Угорщина продовжує закуповувати російський газ у величезних об’ємах, має з нею контракт на будівництво росіянами АЕС, глава МЗС Сійярто постійно їздить на зустрічі в РФ…

Вся ця політика Орбана має своє пояснення — він такий самий диктатор, як Путін, просто з меншими можливостями. Тримає владу вже 14 років, максимально контролюючи в країні ЗМІ. 


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Китайцы устроили жесткую битву на бульдозерах (видео)

19.04.2016 - 19:46
В Украине все мы уже привыкли к протестам возле стройплощадок жителей близлежащих домов, а еще чаще профессиональных команд вымогателей, которых нанимает тот или иной теневой заказчик. Между собой стройкомпании жестко ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...