«Нема хлопчиків, є вбивці», – Подоляк щодо скандалу з «Дощем»

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк відверто пояснив, чому позиція російського телеканалу «Дощ» є неприйнятною для України.

Мова про скандал, який завершився анулюванням для телеканалу ліцензії на віщання в Латвії. А саме про заяву журналіста про те, що вони допомагають російським мобілізованим на війну.

Більше того, власниця телеканалу після того, як начебто звільненням журналіста Користильова не вдалося зберегти ліцензію, влаштувала істеріку — мовляв, яка це трагедія, що вони позбавилися співробітника. І покликала його повернутися. Ну тобто їй абсолютно наплювати на причину того, що трапилося…

Ось Михайло Подоляк й пояснив, що треба нарешті зрозуміти, що російські військові — не хлопчики, а вбивці, які їдуть вбивати українців. І допомагаючи їм, ви допомагаєте вбивати і вести геноцидальну війну. Пропонуємо послухати його промову на відео, досить потужно і відверто.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Двое снайперов ликвидировали 12 оккупантов: новое видео

13.02.2019 - 10:44
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий Штефан Штирлиц опубликовал очередное эксклюзивное видео работы наших бойцов на защите рубежей – на этот раз, предположительно, снайперов: «ОСы бывают разных профессий. Но эта профессия ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015
Компания Google назначила руководителя направления ...

Большой успех украинских силовиков: фото, видео

22.02.2017
Для киевского Майдана в Одессе ...