Неймар штовхнув і вдарив м’ячем узбецького футболіста

Під час групового раунду азійської Ліги чемпіонів між саудівським Аль-Хілялем та узбецьким Навбахором зірковий форвард саудитів Неймар потрапив в історію.

Стався епізод на 60-й хвилині гри. У ексгравця ПСЖ та Барселони виник конфлікт з футболістом суперників Ізмойловим. Останній ніяк не хотів відходити від м’яча під час штрафного. Неймар не вигадав нічого кращого ніж штовхнути опонента, а коли той впав, ще й вдарив по ньому м’ячем.

Деякі ЗМІ пишуть, що дії Неймара були жахливими. А ще більш жахливою начебто стала реакція з боку арбітра, який показав тому лише жовту картку.

Насправді, нічого такого грубого Неймар не зробив — Ізмойлов його провокував з порушенням правил. Штовхнув бразилець опонента не сильно, а м’ячем вдарив по коліну. Чого узбек після цього впав, корчився і тримався за обличчя — гадати не треба, тупо симулював.

Рефері додав до основного часу гри одразу 14 хвилин, завдяки чому Аль-Хіляль зумів забити гол на 100 хвилині матчу і уникнути поразки. Поєдинок завершився унічию 1:1.

Раніше видання Foot Mercato розповіло деякі деталі угоди гравця. За даними журналістів форвард збірної Бразилії зможе заробити близько 300-400 мільйонів євро.

Окрім зарплати у розмірі близько 100 мільйонів євро на рік, футболіст матиме велику кількість бонусів за контрактом. Зокрема у нього буде приватний літак. Жити він зможе зі своєю партнеркою Бруною Біанкарді, хоча вони не одружені, що заборонено законами в Саудівській Аравії. Також гравцеві нададуть величезний оплачуваний будинок з персоналом.

За кожну перемогу Аль-Хілаля гравець отримуватиме близько 80 000 євро. Близько 500 000 євро Неймару платитимуть за кожну історію чи пост в соціальних мережах, якими він рекламуватиме Саудівську Аравію.

Якщо тут немає якихось додаткових обмежень, то можна було  клепати по десять постів на день і отримувати на рік 1.8 млрд. Звісно, це абсурд, а тому обмеження напевно передбачені.

Раніше Неймар виступав за «Барселону» з 2013 по 2017 рік. Його перехід до «ПСЖ» залишається найбільшим за сумою трансферу в історії футболу — €222 млн. Контракт Неймара з «ПСЖ» розрахований до червня 2025 року, а портал Transfermarkt оцінює вартість бразильця в €60 млн.