Не сумніваюсь, що російські солдати знову підуть на Київ, – Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в інтерв’ю «The Еconomist» досить відверто охарактеризував стан речей у протистоянні РФ. Спробуємо їх стисло охарактеризувати.

Холодний душ для тих, хто після феноменального звільнення третини Харківщини і правобережної Херсонщини сподівається подальших легких перемог – на це у ЗСУ немає ресурсів. Залужний заявив, що Україна зможе вийти на рубежі 23 лютого, якщо матиме триста танків, хоча б шістсот бойових броньованих машин та півтисячі гаубиць. Маємо в рази менше, причому саме зараз закінчуються снаряди.

Щоправда, на тому, що все-таки дає Захід, Залужний сподівається провести ще одну успішну операцію. Тут варто нагадати, що більшість озброєння й боєприпасів ЗСУ нині отримують від Заходу.

При цьому Залужний визнав, що путінська мобілізація спрацювала: «Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати… Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати». Зі слів пана Валерія, агресор зараз готує близько двохсот тисяч нових штиків: «Я не маю сумнівів, що вони знову підуть на Київ».

Генерал також чекає потужних наступів ворога на інших напрямках, вказуючи на те, що боєздатний резерв Путіна сягає півтора мільйона чоловік. Залужний також впевнений, що найближчі місяці будуть критичними. Попри це він категорично проти перемир’я, адже тоді Росія підготується до нових наступів на Україну ще краще.

В підсумку, і Зеленський, і Залужний фактично вимагають від Заходу більше зброї. А щоб Захід менше боявся ядерної війни, Залужний, як ми писали вище, говорить (на даному етапі) не про звільнення всієї України, а лише про вихід на ситуацію 24 лютого 2022 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Сверхпрочный китайский смартфон, которым можно забивать гвозди

16.11.2015 - 13:33
Трудно представить, ту вещь, которую не способны сделать китайцы. Вот и на этом видео показан сверхпрочный смартфон, которым можно колоть орехи, забивать гвозди, ну сами еще чего-нибудь придумайте. ...

Бойцы ВСУ успешно выполнили боевое задание: видео победного танца

23.02.2019
Офицер ВСУ Анатолий Штефан опубликовал ...

Под Кабмином проходит Конопляный марш: видео

19.05.2018
Под зданием правительства в Киеве ...