Нарди: коли та кому дарувати

Вибір на подарунок нардів може стати захопливим процесом для вас, але чи викличе презент такі самі емоції в отримувача, залежатиме від кількох чинників. Серед них — стать і вік людини, актуальність та доречність подарунка. Давайте розглянемо, як вибрати, кому і за яких умов варто дарувати нарди.

Кому купити нарди на подарунок?

Якісно виконані, в красивій коробці або навіть в ексклюзивному виконанні нарди доречно дарувати людям, високий статус яких ви хочете підкреслити. Наприклад, керівнику організації, надійному партнеру по бізнесу або улюбленому клієнту, з яким вас пов’язують тривалі відносини.

Такий презент зазвичай роблять представникам чоловічої статі, але це не означає, що з цього правила не може бути винятків. Але важливо, щоб ви точно знали — жінка, яка отримає цю гру, дійсно нею захоплюється.

Ювілей або річниця весілля — гарний привід подарувати нарди людині поважного віку або сімейній парі, яка прожила разом довге життя. У другому випадку спільно проведений час тільки сприятиме подальшому зміцненню стосунків. А от підлітку варто робити такий подарунок, лише якщо він цікавиться класичними настільними іграми та прагне розвивати логічне мислення.

Якщо вас запросили на новосілля або святкування закінчення капітального ремонту в квартирі або приватному будинку, нарди можуть підкреслити вашу дружбу, а якщо вони виконані з натурального дерева чи каменя — символізувати собою міць та надійність будівлі.

Також ви можете вибрати подарункові нарди для близької людини, якщо знаєте про її давнє захоплення грою, товаришу чи подрузі, колезі, з яким підтримуєте теплі робочі стосунки.

Привід для подарунка

Ось кілька ідей, коли варто купити нарди на подарунок:

  • на день народження;
  • на річницю важливої події;
  • на іменини (день янгола);
  • на Новий рік чи будь-яке державне свято;
  • на професійне свято;
  • на значущу для людини персональну дату;
  • з побажанням найшвидшого одужання;
  • на знак подяки за надану допомогу;
  • просто так хорошій людині.

Нарди від fama.ua стануть прекрасним подарунком на день народження, ювілей, професійне свято або з будь-якого іншого приводу. Визначайтеся з бюджетом і вибирайте варіант, який найкраще відповідає смакам людини, якій ви хочете зробити приємність. У магазині ви знайдете дизайнерські та елітні вироби з дорогоцінних сортів деревини, компактні нарди для приємного гаяння часу під час подорожей і відпочинку, ігрові набори «3 в 1» та інші на будь-який смак.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео «Чудовища» – обрушившегося на Австралию мощного циклона

28.03.2017 - 11:02
Северо-восток Австралии принял на себя «удар» мощнейшего за последние 6 лет циклона «Дебби». Шквальный ветер обрушился на побережье штата Квинсленд. Десятки тысяч людей эвакуировали в глубь территории страны. Полной информации ...

Ручной лебедь с Вишенского озера стал звездой: видео

07.12.2017
Как правило, обитающие на водоемах ...

Лавров в Германии оскорбил журналистов: видео

09.12.2016
Похоже, недипломатичное поведение у министра ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...