Нардеп з Вінниччини народила сина

Нардеп Лариса Білозір, яка була обрана на 15-му виборчому окрузі, 6 лютого народила сина, якого вони з чоловіком назвали Мтвієм.

Радісною новиною вона поділилася у соцмережах, опублікувавши фото малюка.

«У нас велика радість та щастя! Ще один українець з’явився на цей Божий світ, маленький син Великої країни! Назвали Матвієм, що означає людина Бога, дарований Богом. Народився на Оксани та Миколая, бабусі Оксані та діду Миколі в радість. Цікаво, що Ліза народилася на день народження Президента, а Матвій на день народження Першої Леді!», — зазначила Лариса Білозір.

Це третя дитина у сім’ї політикині. У неї з чоловіком дві доньки.  

Нагадаємо, 41-річна уродженка Тростянця була обрана до ВР у 2019-му на Вінниччині. Нині представляє депгрупу «Довіра».

Нагадаємо, наприкінці січня 2022 року Лариса Білозір повідомляла, що вдруге захворіла коронавірусом. Тобто за три місяці до вагітності.

«+1 до тих, хто захворів на Ковід-19 у Раді та країні! На жаль, теж захворіла. Не дивлячись на хворобу — не йду на лікарняний, незважаючи на жахливе самопочуття — продовжую працювати, вчора в Раді та ТСК із захисту прав дітей, сьогодні на дистанційному засіданні в ПАРЄ, наступної неділі теж переходжу на дистанційну участь у засіданнях комітету, тимчасових слідчих комісіях , нарадах…», — написала Білозір 28 січня минулого року у Facebook. А потім в Україну прийшла повномасштабна війна…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017 - 11:27
Воскресным вечером на окраине Москвы загорелся рынок «Синдика». Как сообщают российские СМИ, хотя площадь возгорания достигла 55 тыс. кв. м, что составляет треть всей территории, пострадали всего два человека. Одного ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...