Нардеп від Вінниці Олександр Домбровський зробив заяву щодо виборів у Раду

“Був і залишаюся з вінничанами!”

Дорогі друзі! Верховну Раду відправили на дострокові парламентські вибори, які мають відбутися вже  21 липня. Нинішня Рада не «дотягнула» до завершення своєї каденції лише кілька місяців. Добре це чи погано – покаже час. Але, безперечно, країна потребує серйозних і навіть радикальних змін у різних сферах життя. Це доведено результатами президентських виборів. Ми прагнемо оновлення! І, на моє переконання, парламентські вибори мали б пройти за новою системою. У цьому питанні моя позиція була та залишається незмінною: і політично, й історично я –  прихильник виборчої системи з відкритими  партійними списками.  Відстоювати цей принцип, я обіцяв своїм виборцям і  голосував за виборчий кодекс,  в якому закладено саме систему відкритих списків.

Проте, на превеликий жаль, залишено стару виборчу систему –  «мажоритарну» та пропорційну з закритими партійними списками.

Але сталося як сталося…  Я прийняв рішення – не буду балотуватися до Верховної Ради ні по мажоритарному округу, ні за закритими партійними списками.

У моєму політичному житті було три дуже важливі виборчі кампанії. Перша – феєрична, красива  –  на виборах міського голови в 2002 році. Друга – до парламенту в 2012 році –  дуже складна:  і «стріляли» в спину, і обливали інформаційним брудом. Тоді я побачив і відчув, що таке зрада… Нарешті,  третя виборча кампанія – в 2014 році, коли я отримав величезну підтримку вінничан, за що  я їм  щиро вдячний. Результат був  одним  із найкращих в  Україні!

Гадаю, в моєму житті цього вже достатньо.  Треба давати дорогу молодим! Нехай прийдуть вони – енергійні, завзяті, сучасні –  і з ентузіазмом молодості продовжать розпочатий нами курс  стабільності та економічного зростання в Україні.  Бути людиною держави, взяти на свої плечі відповідальність за її долю, за майбутнє наших дітей і внуків – це надскладне завдання. І я готовий підтримувати таких людей.

Я вже не буду депутатом від 11-го округу, але, як і останні вісім років поспіль, щоденно працюватиме моя громадська  приймальня, куди можна звертатися за порадами, консультаціями та захистом.  У жодному разі я не припиню  допомагати родинам наших загиблих в АТО-ООС героїв, як робив це щомісячно протягом п`яти років війни.  На мою підтримку завжди зможуть розраховувати освітяни та медики, студенти й пенсіонери, діти та їхні батьки.  Я – з вінничанами!

Щиро дякую вам за багаторічну довіру та співпрацю!

Свого часу вивів для себе певну формулу «20-20-20». Перші 20 років були суто моїми, це було навчання, дорослішання, становлення.  Наступні 20 років віддав родині – вихованню своїх дітей. Нині завершуються 20 років, які я присвятив людям: був депутатом Вінницької міськради, мером Вінниці, головою Вінницької ОДА та депутатом двох скликань Верховної Ради.  Закінчується третій термін моєї формули, але це не означає, що я йду з політики, хоча я її не любив і не люблю. Влада як така – мені не цікава, але економічний поступ розвитку держави тісно пов`язаний із політичними процесами. Ви не побачите мене під куполом парламенту, але, якщо мій досвід і мої знання будуть потрібні, я готовий працювати для Вінниччини, для України.

Віхи політичного життя

Міський голова Вінниці – курс на Європу

«Дороги, житлові будинки, корпуси промислових об’єктів та сучасних торговельних центрів – це необхідно будувати, бо це потрібно людям». 

Олександр Домбровський

 У 2002 р. вінничани обрали міським головою Олександра Домбровського, він переміг конкурентів із великим відривом. Молодому меру дісталася Вінниця з мільйонними боргами, розбитими дорогами,  темними вулицями, занедбаними старими водогонами та тепломережами, чимало будинків навіть на центральній вулиці нагадували руїни…

 У Вінниці вперше в Україні на вулицях встановили  енергозберігаючі лампи. Було реставровано будівлю обласного архіву, бібліотеки ім. Тімірязєва, управління соцзахисту; прикрасили центр Вінниці підсвічені та відремонтовані фасади театру та будинку облради. На Соборній реконструювали трамвайні колії та за новою технологією проклали «оксамитовий шлях». Мер розпочав переговори з швейцарськими партнерами про постачання у Вінницю трамваїв, які тепер курсують нашими вулицями. Тролейбусну лінію було продовжено до кінця вул. Пирогова. Вперше місто придбало сучасну машину для асфальтування вулиць. У 2003 році центральний міст Вінниці було капітально відремонтовано – вперше за всі роки незалежності. Того ж року було проведено реконструкцію скверу біля вежі та фасадів прилеглих будинків. А ще «прийшло світло» на всі магістральні вулиці міста.

Фактично, «на рівному місці» у Вінниці розпочалося будівництво  мікрорайону «Поділля», тоді унікального для України – будувалося не просто житло, а й уся інфраструктура.

Міський голова Домбровський особливу увагу приділяв розвитку та осучасненню закладів освіти. Так, протягом 2005 року всі вінницькі школи були комп’ютерізовані та підключені до Інтернету

Голова Вінницької ОДА: область – у лідерах в рейтингу економічного розвитку

«На цій посаді я пропрацював 5 років 2 місяці і 2 дні. Це був складний та напружений час сильної й ефективної командної  роботи, націленої на результат».

Олександр Домбровський

У 2005 році після призначення на посаду голови облдержадміністрації Олександра Домбровського Вінниця чи не вперше за роки української незалежності почала відчувати реальну підтримку з боку обласної влади. Це була командна робота, що дозволило  реалізовувати в регіоні потужні  проекти.

Губернатор Домбровський розпочав масштабне освітлення доріг області – і Вінниччину визнали найосвітленішим регіоном України. В 2006-2007 рр. він ініціював оновлення систем водо- та теплопостачання. Тисячі метрів тепломереж та водогонів було споруджено та реконструйовано.

Ще до кризової ситуації із закупівлею російського газу Домбровський розпочав реалізацію ідеї енергонезалежності та енергоефективності: на альтернативне паливо на Вінниччині були переведені школи, дитячі садочки, клуби, ФАПи, лікарні – економно та екологічно. Будучи нардепом, він уже на загальнодержавному рівні відстоює  принципи необхідності використання енергії з альтернативних джерел.

В області вдалося створити сприятливий інвестиційний клімат. У Вінниці було відкрито торговельний центр компанії «METRO Cash & Carry», з’явилися об’єкти, без яких нині місто вже не уявити: торговельно-розважальні та офісні центри: «Дастор», «Грош», «Мегамолл», «Інтер-Шик», «Магіцентр» (нині – Скай Парк»). Мільйонні інвестиції вкладалися у розвиток грандіозного підприємства Миронівський хлібопродукт і другої кондитерської  фабрики ROSHEN. Найбільше в Європі підприємство з виробництва паркетної дошки  «Барлінек» підтвердило, що іноземці не бояться вкладати гроші в бізнес на Вінниччині. У свою чергу, область  отримала десятки тисяч нових робочих місць.

Ідея відновити Вінницький аеропорт здавалася спочатку фантастичною. Чимало зусиль – і летовище отримало статус міжнародного. Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці – цією справою Домбровський почав займатися ще з часів керівництва містом, і зумів переконати поляків обрати саме Вінницю для відкриття установи, яка працює тепер на чотири регіони. Кілька областей обслуговує й відкрите за ініціативи команди Домбровського відділення Рахункової палати; із сусідніх областей їдуть люди до Вінниці відстоювати свої інтереси в Окружному та Апеляційному адміністративних судах.

Із 2005-го року на Вінниччині вперше за багато років почали відкриватися нові освітні заклади: було збудовано 42 школи, відкрито десятки дитячих садочків. У 2006-2007 рр. Інтернет прийшов до кожного навчального закладу по всій області.

У роки губернаторства Домбровського про Вінниччину заговорили як про область, яка чи не найбільше уваги приділяє системі охорони здоров’я. 2007-го року було «розморожено» 20-літній довгобуд – хірургічний корпус обласної лікарні ім. Пирогова та відремонтовано інші корпуси; побудовано дитяче онкологічне відділення обллікарні, відкрито травмпункт Вінницької лікарні №2, ще 20 об’єктів охорони здоров’я будувалося за рахунок субвенцій з Держбюджету та облбюджету; на базі ФАПів створювалися амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Те, що стадіон Вінницького центрального парку став найкращим в Україні для хокею на траві, теж пов’язують з ім’ям Олександра Домбровського – за його ініціативи там зробили масштабну реконструкцію, і місто почало приймати чемпіонати Європи та світу.

Із 23-го місця у рейтингу економічного розвитку областей, за губернаторства Домбровського, Вінниччина піднялася у лідери!

В Національному конкурсі «Людина року» Олександр Домбровський ставав переможцем у номінаціях «Міський голова» та «Регіональний лідер». Своїм наступникам у керма влади він залишив нову Вінниччину, яка живе і розвивається.

«У Верховній Раді голосую так, як обіцяв вінничанам»

«Я не люблю політику, але в Україні вона завжди доповнює економіку…»

Олександр Домбровський

Олександр Домбровський як депутат-мажоритарник двічі балотувався до парламенту від виборчого округу №11. У Верховній Раді восьмого скликання очолює Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.  

«Ми поставили амбітну мету – зробити Україну енергонезалежною та енергоефективною державою та інтегрувати її енергосистему з ЄС», – каже парламентарій.

Так, Верховною Радою вже ухвалено ключові закони, які формують енергетичний ринок України: Закон «Про ринок природного газу», «Про ринок електроенергії» та «Про незалежного регулятора». Запровадження ринку в галузі енергетики та конкуренції на ньому, не допускає монополізації та, відповідно, працює передусім на споживача, який зможе обирати собі постачальника за принципом «найнижча ціна – найвища якість».  Домбровський підкреслює, що країні необхідно забезпечити стабільну генерацію електроенергії та змінімізувати імпорт газу: збільшити видобуток власного газу, максимально використовувати енергією з альтернативних джерел і підвищити енергоефективність  в промисловості, і в комунально-житловому господарстві.  

Загалом, законотворчу  діяльність Олександра Домбровського було спрямовано на: реформу енергетичного сектору України та масштабну енергомодернізацію економіки; поліпшення інвестиційного клімату; підвищення конкурентоздатності вітчизняного виробництва; інноваційний розвиток та створення індустріальних парків; децентралізацію та збільшення надходжень до бюджетів місцевих громад; підтримку аграрної галузі; посилення соціального захисту населення, зокрема військовослужбовців та членів їх родин; забезпечення розвитку освіти та медицини; стимулювання розвитку електричного транспорту та зменшення вартості електромобілів тощо.  

Робота на окрузі

В умовах децентралізації механізм попереднього погодження цільового призначення субвенцій Держбюджету з народними депутатами-мажоритарниками став ефективним інструментом народовладдя. Поліпшення електропостачання, газифікація, облаштування вуличного освітлення, спорудження пожежної водойми, утеплення шкіл та ремонт дорожнього покриття сільських вулиць – вирішення цих питань координувалося Олександром Домбровським та сільськими головами  через громадську приймальню. Протягом депутатської каденції сільські громади округу отримали 25 млн грн субвенцій з Державного бюджету, при цьому, в першу чергу, бралися до уваги побажання органів місцевого самоврядування. Ще понад 35 млн грн субвенцій, залучених за допомогою Олександра Домбровського – відповідно до пропозицій міської влади – отримали об’єкти соціальної інфраструктури Вінниці.  

На особливому контролі в Олександра Домбровського – звернення учасників АТО/ООС та їхніх сімей. Родинам загиблих захисників України, в яких виховуються неповнолітні діти, щомісяця надається матеріальна допомога. Так народний депутат розпорядився коштами від збільшення своєї заробітної платні в парламенті.


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Ксения Собчак исполнила забойную песню: видео

16.12.2017 - 22:34
Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще спела забойную песню. Заявление касается готовности сняться с выборов если оппозиция ...

Автомобиль врезался в толпу зрителей во время гонок (видео)

28.03.2015
На «Северной петле» немецкого автодрома ...

Путин отличился в Китае игрой на рояле: видео

14.05.2017
Сыграл на рояле две мелодии ...