Найманці ПВК «Вагнера» відрізали голови і руки загиблим бійцям

Рашисти і особисто Євген Пригожин розповсюджують інформацію про те, що в Бахмуті в районі вулиці Ватутіна найманцями російської ПВК Вагнера виявлені трупи військових без голів і кистей рук.

Стверджується, що це тіла вбитих в боях добровольців з Польщі та Ізраїлю. А голови і долоні їм відрізали наші ж захисники, щоб не дозволити ворогам впізнати їх особистості, оскільки евакуювати тіла не мали можливості.

Однак при цьому в одязі загиблих залишилися електронні гаджети, які начебто дозволять встановити їх особистості…

Історія виглядає неправдоподібно, в першу чергу, тому, що відрізати голову й кисті не набагато легше, ніж евакуювати труп. І вже точно значно важче й складніше, ніж забрати з кишень загиблих гаджети.

Наприклад, блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer» прокоментував:

«Бандити з ПВК Вагнер понівечили тіла вбитих українських військових і тепер намагаються втирати, що час відрізати кисті та голову було, а забрати телефон – ні».

Ну і висновок — російські фашисти в черговий раз підтвердили, що вони хворі. Бо українцям навіть на думку не спаде щось відрізати живим чи мертвим. А росіяни це з легкостю роблять навіть просто для втирання ще однієї дичини про найманців.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появился замок для велосипедов, который открывается по отпечатку пальца (видео)

30.11.2015 - 10:50
В ряду «умных» гаджетов прибыло. Для любителей городских велопоездок появились специальные «умные» замки, но большинство из них требуют наличия смартфона под рукой, особенно в моменты закрытия и открытия. Устройство Grasp Lock, однако, ...

В Киеве во дворе суда одессит разбил топором 13 авто, видео

16.02.2018
У столичного суда одессит разгромил ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...