Найбагатша у світі людина купила резиденцію Леонардо да Вінчі

Французький бізнесмен та генеральний директор люксового конгломерату LVMH Бернар Арно купив унікальний маєток із власним виноградником. Особняк розташований в центрі Мілана: вілла Casa Degli Atellani. Він раніше належав Леонардо да Вінчі. Про це пише Artribune.

Варто зазначити, що минулого тижня Арно став найбагатшою людиною у світі, випередивши Ілона Маска та Джеффа Безоса, саме завдяки тому, що купив цю нерухомість.

Він придбав віллу Casa Degli Atellani у нащадків сімей Конті та Порталуппі. При цьому представники LVMH не стали розкривати суму угоди та мету придбання.

Відомо, що резиденція була збудована близько 1490 року. Герцог Міланський, Людовіко чи Моро подарував її Леонардо Да Вінчі в 1498 році, щоб він міг творити в комфортних умовах. На той час Леонардо саме писав знамениту Тайну вечерю в сусідній церкві.

Casa Degli Atellani змінила багато власників. Але в маєтку досі є виноградник Леонардо.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Путин столкнулся с реальным Левиафаном: «волосы дыбом встают». Видео

08.12.2016 - 22:12
В 2014 году  режиссёр Андрей Звягинцев снял великолепный фильм «Левиафан», который стал первым в истории постсоветской России, удостоенным премии «Золотой глобус» в категории «Лучший фильм на иностранном языке» (в советский период ...

В Берлине перед приездом Путина полиция обезвредила пьяную «жертву хунты»

22.10.2016
Так называемый «новороссийский» митинг, организованный ...

Как поймать кенгуреныша

19.12.2015
Большинство из нас знает, как ...