Найбагатша у світі людина купила резиденцію Леонардо да Вінчі

Французький бізнесмен та генеральний директор люксового конгломерату LVMH Бернар Арно купив унікальний маєток із власним виноградником. Особняк розташований в центрі Мілана: вілла Casa Degli Atellani. Він раніше належав Леонардо да Вінчі. Про це пише Artribune.

Варто зазначити, що минулого тижня Арно став найбагатшою людиною у світі, випередивши Ілона Маска та Джеффа Безоса, саме завдяки тому, що купив цю нерухомість.

Він придбав віллу Casa Degli Atellani у нащадків сімей Конті та Порталуппі. При цьому представники LVMH не стали розкривати суму угоди та мету придбання.

Відомо, що резиденція була збудована близько 1490 року. Герцог Міланський, Людовіко чи Моро подарував її Леонардо Да Вінчі в 1498 році, щоб він міг творити в комфортних умовах. На той час Леонардо саме писав знамениту Тайну вечерю в сусідній церкві.

Casa Degli Atellani змінила багато власників. Але в маєтку досі є виноградник Леонардо.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились новые подробности взрывов в метро Питера: фото, видео

03.04.2017 - 16:02
На серию взрывов в подземке российского Питера отреагировал президент Путин. Он выразил соболезнования погибшим. Кроме этого, Путин заявил. что рассматриваются все возможные версии — теракт, криминальные разборки, а также бытовая. ...

Силовики провели в Одессе успешную спецоперацию: видео

02.05.2017
Служба Безопасности Украины начинает приоткрывать ...

В Сирии ранили троих российских журналистов: появились подробности и видео

11.04.2018
Автобус с журналистами российских пропагандистских ...