Над Берліном помітили загадкові чорні кільця

Над столицею Німеччини помітили загадкові чорні кільця. Про це повідомляє BILD.

Жителі кількох районів Берліна стали свідками незвичайного явища. У небі з’явилися великі чорні кільця, які плавно рухалися. Це явище викликало хвилю здивування та обговорень серед очевидців. Зокрема, їх побачили у Вільгельмсрі і Розенталі.

Один із користувачів в Instagram припустив, що це кільця з сажі. Вони могли утворитися на виробництві або внаслідок використання піротехніки.

За однією з версій, у цьому районі проводила свою репетицію відома німецька група Rammstein, яка використовує на своїх концертах велику кількість піротехніки.

Місцева влада поки не надала офіційних коментарів щодо походження загадкових кілець.

Нагадаємо, в березні минулого року в Карпатах помітили рідкісне та незвичайне природне явище під назвою «Брокенський привид», коли людина бачить свою тінь на хмарах. Відповідне фото опублікував керівник Чорногорського рятувального посту Василь Фіцак у Facebook.

«Брокенський привид» — це атмосферне оптичне явище, коли спостерігач бачить на хмарах свою тінь від сонця. При цьому тінь може бути дуже великою і навіть оточеною кількома кольоровими кільцями – так звана глорія.

Іноді «привид» може рухатися навіть тоді, коли спостерігач стоїть нерухомо. Це відбувається через рух хмар та коливання їхньої щільності. 

Свою назву явище набуло завдяки піку Броккен у горах Гарц у Німеччині, де це явище через місцеві умови спостерігається особливо часто.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

Шовковский опубликовал видео нападения на него

09.04.2018
Развод летом 2015-го легендарного голкипера ...

Обладательница самых роскошных ягодиц в мире станцевала самбу: видео

25.01.2017
Обладательница самых роскошных ягодиц бразилианка ...