Нацрада проведе перевірку 5 каналу через ефір із Фаріон

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 16 листопада прийняла рішення призначити позапланову перевірку 5 каналу через трансляцію програми Рандеву з Яніною Соколовою, де гостем була колишня народна депутатка Ірина Фаріон. Строк проведення перевірки з 7 по 15 грудня 2023 року.

За словами члена Нацради Максима Онопрієнко, до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення надійшли листи Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Служби безпеки України. Це стало приводом до проведення моніторингу. За його результатами визначено, що програма Рандеву з Яніною Соколовою за участі Фаріон має ознаки порушення закону Про медіа, який забороняє поширення дискримінаційних висловлювань щодо національності, віку, статі та інших ознак.

Нагадаємо, мовознавиця, докторка філологічних наук, викладачка Львівської політехніки, екснародний депутат України Ірина Фаріон розкритикувала військових, зокрема бійців Азову, за те, що вони спілкуються російською мовою. Її висловлювання викликали обурення в суспільстві.

Крім того, вона оприлюднила лист від кримського студента, в якому він підтримує Україну, після чого хлопця затримали спецслужби РФ і змусили вибачитися.

14 листопада студенти Львівської політехніки мітингували під головним корпусу університету, вимагаючи звільнення Ірини Фаріон на тлі серії скандалів, пов’язаних з нею.

Тоді у Львівській політехніці заявили, що поки не бачать підстав звільняти Фаріон. 

Як повідомлялося, СБУ розпочала стосовно колишньої народної депутатки Ірини Фаріон кримінальне провадження за чотирма статтями Кримінального кодексу України. Того ж дня Львівська політехніка звільнила Фаріон.

Одіозна професорка заявила, що її звільнили з порушеннями, і вона планує судитися з адміністрацією Політехніки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский и его «95-й квартал» высмеяли Яценюка — песня о Сене на лабутенах покоряет Интернет

20.03.2016 - 19:16
Владимир Зеленский и его студия «95 квартал» не отстают от времени. В этот раз они сорвали банк совместив две самые популярные ныне темы в политике и шоу-бизнесе — попытку отправить в ...

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017
Винницкая полиция задержала троих мужчин, ...

Венесуэльские снайперы записали видеообращение к Мадуро

18.02.2019
В Венесуэле продолжается противостояние на ...

ВСУ уничтожили бронетехнику террористов: видео

27.02.2019
Украинские ПТУры уничтожили броневик и ...