Начальником Вінницького обласного ТЦК призначили полковника Марценюка

Вінницький обласний ТЦК та СП очолив полковник Сергій Марценюк. Він — уродженець Вінницької області, після закінчення в 2004 році Сумського військового інституту ракетних військ та артилерії, пройшов шлях від командира взводу до командира бригади.

Про це повідомляє Вінницький обласний ТЦК та СП,

Призначений начальник є бойовим офіцером, кавалером ордену Богдана Хмельницького трьох ступенів.

«З 2014 року виконував бойові завдання у зоні проведення АТО/ООС, де отримав поранення. Після реабілітації повернувся до виконання бойових завдань, наполегливо знищував ворога», — йдеться у повідомленні.

З початком повномасштабного вторгнення росіян в Україну, Марценюк очолив 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича оперативного командування «Північ». Під його керівництвом підрозділ одним з перших серед артилерійських бригад був нагороджений почесною відзнакою «За мужність та відвагу».

«Роки служби українському народові на передових позиціях не минулись безслідно. Через загострення бойових поранень полковнику Сергію Марценюку потрібно було перепрофілювання повсякденної діяльності», — пояснюють призначення у ТЦК та СП.

Як відомо, 11 серпня  на засіданні РНБО за ініціативи президента Зеленського було ухвалено рішення про звільнення з посад усіх обласних військкомів.

Замість них головнокомандуючому ЗСУ рекомендовано призначити офіцерів, які мають бойовий досвід.

На жаль, тут більше ментальна проблема помножена на 32 роки відсутності нормальної судової системи. Люди, навіть чесні, коли потрапляють в умови, де пропонуються хабарі, на 95% піддаються спокусі. Хтось менше, хтось більше, а хтось «по вуха». І не факт, що нові керівники зможуть «витримати удар» спокусою легкого збагачення.

Нагадаємо, влітку у Вінниці під час отримання хабаря затримано 38-річного командира одного з відділень Вінницького обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. В офіцера вилучили понад 11 000 доларів, чорнові записи, мобільний телефон та автомобіль. Чоловіка підозрюють в організації схеми ухилення військовозобов’язаних від мобілізації.

За словами тодішнього  начальника обласного главку поліції Івана Іщенка, посадовець організував схему ухилення військовозобов’язаних від мобілізації. Чоловік володів інформацією про потенційних призовників, встановлював із ними контакт та обіцяв вплинути на прийняття рішення відповідальними особами для надання відстрочки від призову. Затримали зловмисника наприкінці липня під час отримання від військовозобов’язаного вінничанина неправомірної вигоди 2000 доларів.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Грузии из выброшенных на свалку яиц вылупились тысячи цыплят. Видео

11.06.2018 - 17:57
Грузинский город Марнеули атаковали едва вылупившиеся цыплята. Птенцы появились на свет на свалке — именно туда сотрудники городской птицефабрики привезли тысячи яиц, посчитав их просроченными. Спустя сутки после выгрузки яиц, ...

Авдеевский кошмар возвращается: фото, видео

25.02.2017
Тяжелая бойня, о которой массово ...