Нацгвардійці знищили два взводи окупантів у Бахмуті

У Бахмуті бійці третьої бригади оперативного призначення «Спартан» Національної гвардії України знищили вісімнадцять російських окупантів і поранили ще двадцять п’ять. Разом маємо два взводи.

Про це преслужба НГУ повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.

Власне завдали великих втрат загарбникам розрахунки 120-міліметрових мінометів та взятих на озброєння нещодавно 60-мм мінометів (НАТОвський стандарт).

Як відомо, на передовій на Бахмутскому напрямку крім Збройних сил України воюють також нацгвардійці і воїни Державної прикордонної служби України.