На Житомирщині скажений бобер покусав жінку

У Житомирській області хворий на сказ бобер покусав жінку. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Бердичівської організації Українського товариства мисливців та рибалок у Facebook. У Держпродспоживслужбі підтвердили цей випадок.

Зазначається, що бобер вкусив жінку у селі Кукольня у Бердичівському районі. Експертиза підтвердила, що бобер був хворий на сказ. Звір зайшов у двір за кілометр від водойми, де жив.

«Коли дикі звірі з’являються в населеному пункті у світлий час доби, це перша ознака, що тварина хвора (як правило, на сказ). Через відсутність полювання зросла популяція бобрів, і вони стали менше боятися людей», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що це вже 13 випадок сказу за 2022-2023 роки.

«Жінка хотіла вигнати бобра, а він вкусив її за ногу. Це побачила сусідка і забила тварину лопатою… Труп бобра направили на дослідження, які підтвердили сказ», — розповіла спікер Держпродспоживслужби Галина Зарицька.

На подвір’ї будинку жінки провели дезінфекцію. Потерпілій надають допомогу.

Зазвичай людей кусають собаки, кішки і лисиці зі сказом. Але іноді трапляються і такі незвичні випадки, як з бобром. 

А в січні 2018 року на Вінниччині був випадок нападу скаженого борсука. У селі Попівці Барського району дика тварина напала на місцеву родину. Постраждалі звернулися до райлікарні, а на околицях населеного пункту влада ініціювала проведення карантинних заходів.

Подвір’я господині, в якому буяв борсук, село Попівці та територія в радіусі 5 кілометрів були тоді на певний строк оголошені неблагополучними.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Футболист Бруно Бобан умер на поле после удара мячом: видео

25.03.2018 - 14:18
На 15-ой минуте встречи между клубами «Марсония» и «Славония» третьей хорватской лиги мяч в штрафной соперника попал в грудь 25-летнему полузащитнику хозяев поля Бруно Бобану. Футболист упал на поле. Игроки, ...