На заводі робот Tesla вийшов з ладу і напав на інженера

Робот Tesla вийшов з ладу і напав на інженера на заводі Giga Texas. Про це повідомляє Daily Mail.

Двоє свідків з жахом спостерігали, як їхній колега був атакований машиною, призначеною для збирання та переміщення щойно відлитих алюмінієвих деталей автомобіля.

Робот притиснув чоловіка, який програмував програмне забезпечення для двох роботів Tesla, що стояли поруч, а потім встромив свої металеві кігті в спину і руку робітника, залишивши «відкриту рану» на його лівій руці. Працівникам заводу довелося натиснути кнопку аварійного вимкнення, тим самим знеструмити металевого помічника.

За даними видання, Tesla не повідомляла регуляторам про інші травми, пов’язані з роботами на техаському заводі, але в останні роки з’являється все більше повідомлень про травми, спричинені роботами-колегами в центрах доставки Amazon, самокерованими автомобілями і навіть насильством з боку роботів-інструкторів з шахів. Це змусило декого поставити під сумнів швидку інтеграцію нової технології.

Нагадаємо, 13 грудня компанія Tesla представила свого робота-гуманоїда другого покоління Optimus Gen 2, який повинен виконувати деякі завдання, які зазвичай виконують люди. Про це повідомляло Electrek.

Нова версія людиноподібного робота може ходити на 30% швидше. Компанія також заявляє про зменшення ваги на десять кілограмів при одночасному поліпшенні балансу.

Зазначається, що однією з найскладніших частин у створенні корисного робота-гуманоїда є руки. Вони повинні бути достатньо сильними, щоб витримувати значну вагу, але в той же час достатньо точними, щоб працювати з делікатними предметами. Тож Tesla продемонструвала, як робот перекладає яйця двома пальцями із однієї руки в іншу.

Компанія заявила, що планує незабаром почати використовувати робота на власному виробництві. А після того, як він доведе свою корисність, планується розпочати його продаж.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Восточнее Донецка прошла огромная колонна военной техники, видео

15.08.2021 - 23:37
Спикер командования Объединенных сил Лидия Нанивская в вечернем отчете за первые семнадцать часов пятнадцатого августа боевых действий на Донбассе не зафиксировала. Хотя в комментарии на страничке пресс-центра ОС в «Фейсбуке» ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...