На Запоріжжі КАБ знищила позицію окупантів разом з живою силою

Протягом перших вісімнадцяти годин одинадцятого квітня авіація Сил оборони завдала удари по дванадцяти районах концентрації живої сили, озброєння та військової техніки російських окупантів та по їх зенітно-ракетному комплексу.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

У свою чергу, блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» звернув увагу на повідомлення рашистських «воєнкорів» про приліт на їх позицію на Запорізькому напрямку чогось подібного півторатонній керованій авіаційні бомбі.

Попри те, що удар був влучним, і всі інтервенти на позиції загинули, рашист написав: «Будемо сподіватися, що це наші авіатори промазали». Для нього це менше зло у порівнянні з тим, якби у ЗСУ з’явилися свої КАБи.

На що Алекс відповів: «Не розумію, чого вони кукурікати почали тільки зараз. Все те саме, тільки обрали новий напрямок по застосуванню, а так вже не перший місяць скидаємо їм на голову. Тільки на відміну від російських КАБів ця штука має дуже гарну точність».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Командир роты рассказал детали дерзкого убийства сержанта Лысенко и побега Изи к террористам: видео

09.12.2016 - 10:52
Как мы уже писали, 1-го декабря боец ВСУ перешел на сторону врага. Перед этим он убил выстрелами в затылок и живот младшего сержанта Олега Лысенко. Попав в 93-ю бригаду ВСУ, он улучил ...

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016
Большинство из нас, почему-то уверены, ...

В квартиру Саакашвили нагрянули силовики: видео

05.12.2017
Соратник Михаила Саакашвили Давид Сакварелидзе ...