На Вінниччині знайшли стихійне звалище медичних препаратів

Неподалік села Вахнівка Турбівської селищної громади 27 жовтня спеціалісти Державної екологічної інспекції (ДЕІ) у Вінницькій області підтвердили наявність звалища небезпечних медичних відходів.

Як повідомляють у ДЕІ, знайшли його під час здійснення рейдових заходів щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства.

«Працівниками інспекції було вжито заходів щодо фіксації даного правопорушення шляхом виклику оперативної групи по 102 для встановлення обставин даного порушення», — йдеться у повідомленні.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області нагадує, що відповідно до Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм поводження з медичними відходами, які затверджені наказом МОЗ від 08.06.2015 № 325, всі медичні відходи є небезпечними та потребують відповідної утилізації.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

На Вінниччині змагались парашютисти

05.08.2016 - 18:16
Відкритий чемпіонат Вінницької  області з класичного парашютизму відбувся цими вихідними на аеродромі «Сутиски». За звання переможців боролись 15 спортсменів з Вінницького та Львівського авіаційно-спортивних клубів. У програмі змагань – 2 ...

Артиллерия уничтожила на Донбассе опорный пункт ДНР: видео

20.06.2018
Террористам нанесен большой урон в ...

Вратарь забил гол со своей половины поля

09.12.2015
На 66-й минуте вратарь норвежского ...

Появилось видео момента крушения российского бомбардировщика Ту-22М3

27.01.2019
Появилось видео момента крушения сверхзвукового ...