На Вінниччині затримали росіянина з кримінальним минулим

На Вінниччині міграційною поліцією затримано 33-річного уродженця Росії. Чоловік має багаторічне кримінальне минуле. В умовах російської збройної агресії особлива увага міграційників Вінниччини приділена незаконному перебуванню в Україні її вихідців.

Про це повідомляє Міграційна служба у Вінницькій області.

«В Україні він відбував чергове покарання за корисливі злочини. Аби унеможливити скоєння ним нових злочинів та забезпечити у подальшому примусове видворення з України, УДМС у Вінницькій області до суду був поданий позов про його затримання та поміщення у пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. За судовим рішенням порушника міграційного законодавства поміщено у Волинський ПТПІ на 6 місяців», — зазначають в УДМС у Вінницькій області.

Депортувати до країни походження його зараз вкрай складно. А навіть якщо передадуть росіянам, то ті, ймовірно, завербують у ПВК «Вагнер».  


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Мусор из Львова продолжают разбрасывать по всей Украине: видео

23.05.2018 - 19:45
У села Барвиновка Новоград-Волынского района Житомирской области в очередной раз нашли нелегальную свалку мусора, который, как считают местные власти, привезли из Львова. И. о. старосты Барвиновка Николай Гордийчук записал видео, ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...

«Реал» разгромил «Ювентус» в 1/4 ЛЧ: видео фантастического гола Роналду

03.04.2018
Мадридский «Реал» фактически обеспечил себе ...