На Вінниччині викрито російських агентів

У Вінницькій області заблоковано підривну діяльність чотирьох інтернет-агітаторів, серед яких – колишні вчитель школи та медичний працівник.

«У забороненій соцмережі Одноклассники вони закликали до насильницького захоплення державної влади та зміни кордонів України», – зазначають в СБУ.

Під час обшуків виявлено мобільні телефони та комп’ютери, які використовувалися для роботи на ворога.

Нагадаємо, раніше Служба безпеки України (СБУ) повідомила про держзраду колишньому начальнику поліції Вінницької області. Йому інкримінують підготовку для ФСБ «плану» терактів проти мирних жителів України. Про це проінформував прес-центр СБУ у середу, 1 березня.

«Поплічником ворога є колишній очільник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Антон Шевцов, який з 2016 року перебуває у тимчасово окупованому Севастополі та отримав громадянство Російської Федерації. Він із власної ініціативи сприяв спецслужбі Росії у проведенні розвідувально-підривної діяльності проти України. Свої «рекомендації» щодо розхитування внутрішньополітичної обстановки у нашій державі він також передавав обвинуваченому у держзраді колишньому нардепу Володимиру Сівковичу», – йдеться у повідомленні.

Шевцов після повномасштабного вторгнення особисто розробив для ФСБ так званий план із проведення диверсійної роботи на території України. Куратором цього «проекту» було призначено співробітника 5-ї служби ФСБ Косенка М. Ю. Документ передбачав проведення агресором серії вибухів на об’єктах цивільної інфраструктури у різних регіонах нашої держави. Це планували широко оприлюднити в інформпросторі через основні рупори Кремля та підконтрольні соцмережі.

Кремль планував у такий спосіб дискредитувати Україну на міжнародній арені і спробувати виправдати окупацію частини території нашої держави.

«Співробітники СБУ поетапно задокументували злочини Шевцова і встановили коло осіб, залучених ним до протиправної діяльності», – зазначається у повідомленні.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки України повідомили російському агенту про підозру за статтею Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України).


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Интернет покоряет видео с лысыми кошками в париках

07.08.2016 - 23:18
Страшнее кошки зверя нет. Это слова песенки из старого советского мультфильма. Вряд ли автор представлял себе, что когда-нибудь селекционеры-кошкозаводчики выведут породу животных, которые совершенно не имеют шерсти. Их еще называют ...

Вышел трейлер восьмого сезона «Игры престолов»: видео

06.03.2019
В Сети появился трейлер завершающего ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...