На Вінниччині суттєво зріс рівень травматизму дітей на дорогах

Згідно офіційних статистичних даних, опублікованих на сайті Національної поліції, лише за січень-лютий 2020 року на території Вінницької області 15 дітей отримали травми в дорожньо-транспортних пригодах. За аналогічний період 2019 року ця цифра була майже вдвічі меншою. Негативний приріст складає 87,5%.

На жаль, можна констатувати, що проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму залишається актуальною.

Досить поширені випадки порушення дітьми правил дорожнього руху, що спричинили ДТП. Основними порушеннями є перехід дороги в непередбаченому місці та несподіваний вихід на дорогу.

Батьки рано довіряють дітям бути самостійними в дорожному русі. На нерегульованому перехресті дітям усіх вікових груп складно оцінити небезпеку з чотирьох сторін та обрати момент переходу, коли це буде безпечно. Їм заважає обмежена оглядовість, невиправданий поспіх в оцінці дорожньої ситуації при переході вулиці біля зупинок.

Окрема категорія учасників дорожнього руху – діти-велосипедисти та водії скутерів, які з потеплінням часто не дотримуються вимог карантину та проводять час на вулицях міста. В першу чергу батьки, допускаючи дитину до велосипеда (мопеда), повинні додавати знання з безпеки руху та нагадати, що Правила дозволяють рухатися дорогою з 14-16 років та за наявністі відповідних документів на право користування транспортним засобом.

 

Подолати проблему травматизму на дорозі можна шляхом залучення широкого загалу дітей шкільного віку до вивчення правил дорожнього руху, закріплення знань з безпечної поведінки на дорозі.

А горе-водіїв чекає покарання по всій суворості закону.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Ю. Майданюк


 
Luckyads
recreativ
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Лещенко разрешил сделать видеосъемку в своей дорогой квартире

10.12.2017 - 01:22
Нардеп Сергей Лещенко показал журналистам телеканала 112 Украина свою огромную квартиру, покупку которой ему долго и настойчиво вменяли в вину все, кого он критиковал. Спустя 15 месяцев после покупки квартира ...

Появилось видео выплаты денег активистам возле Рады

14.07.2017
Нардеп Антон Геращенко выложил у ...

Гигантский 3-D принтер печатает дома целиком (видео)

25.10.2015
Big Delta представляет собой гигантский 3D ...