На Вінниччині суттєво зріс рівень травматизму дітей на дорогах

Згідно офіційних статистичних даних, опублікованих на сайті Національної поліції, лише за січень-лютий 2020 року на території Вінницької області 15 дітей отримали травми в дорожньо-транспортних пригодах. За аналогічний період 2019 року ця цифра була майже вдвічі меншою. Негативний приріст складає 87,5%.

На жаль, можна констатувати, що проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму залишається актуальною.

Досить поширені випадки порушення дітьми правил дорожнього руху, що спричинили ДТП. Основними порушеннями є перехід дороги в непередбаченому місці та несподіваний вихід на дорогу.

Батьки рано довіряють дітям бути самостійними в дорожному русі. На нерегульованому перехресті дітям усіх вікових груп складно оцінити небезпеку з чотирьох сторін та обрати момент переходу, коли це буде безпечно. Їм заважає обмежена оглядовість, невиправданий поспіх в оцінці дорожньої ситуації при переході вулиці біля зупинок.

Окрема категорія учасників дорожнього руху – діти-велосипедисти та водії скутерів, які з потеплінням часто не дотримуються вимог карантину та проводять час на вулицях міста. В першу чергу батьки, допускаючи дитину до велосипеда (мопеда), повинні додавати знання з безпеки руху та нагадати, що Правила дозволяють рухатися дорогою з 14-16 років та за наявністі відповідних документів на право користування транспортним засобом.

Подолати проблему травматизму на дорозі можна шляхом залучення широкого загалу дітей шкільного віку до вивчення правил дорожнього руху, закріплення знань з безпечної поведінки на дорозі.

Moneyveo

А горе-водіїв чекає покарання по всій суворості закону.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Ю. Майданюк

Skidka _UA


Подпишитесь на новости

 
luckyads
Uklon
Uklon Driver [CPL Android] UA
adpartner


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Bugatti создала велосипед стоимостью 39 тысяч долларов: видео

25.03.2017 - 15:16
Компания Bugatti создала при участии немецкой фирмы PG сверхлегкий велосипед, состоящий на 95% из углепластика. Всего будет выпущено 667 экземпляров стоимостью 39 тысяч долларов каждый. Велосипед PG Bugatti весит всего ...

Околдован зимой

17.01.2016
Такое творение природы способно очаровать ...