На Вінниччині шахраї просять у бізнеса гроші від імені Борзова

На Вінниччині зафіксована чергова активізація шахраїв, що видають себе за представників влади. Зокрема, діють начебто від голови ОДА Борзова.

«Знову активізувались аферисти і просять гроші у підприємців від мого імені. Вкотре наголошую, ні я, ніхто із моїх заступників, ні їх помічники, ні секретарі НЕ дзвонять, НЕ надсилають листів і НЕ просять переказати кошти. Перевіряйте інформацію!», — зазначив Сергій Борзов, голова Вінницької ОДА.

Він пояснив, якщо до підприємства телефонують або скидають листи начебто на бланку обласної військової адміністрації з проханням перерахувати кошти», то це чергові шахраї, які, «на жаль, користуючись та маніпулюючи війною, видурюють гроші».

Борзов порадив у випадку таких дзвінків чи листів одразу повідомляти правоохоронні органи для оперативного реагування на ці дії.

Аферисти завжди були, і для них немає нічого святого. А тому немає сенсу дивуватися з того, що на Вінниччині шахраї намагалися виманити гроші у представників бізнесу нібито на допомогу армії. 

Про один такий випадок розповів ще у вересні минулого року голова ОДА Сергій Борзов, від імені якого і тоді діяли шахраї.

«Від імені Вінницької обласної військової адміністрації працюють шахраї! «Звернення» від мого імені розсилають керівникам підприємств «з проханням взяти участь у програмі гуманітарної допомоги Збройним Силам України – 75 тисяч гривень для закупівлі військової амуніції». За цим фактом вже порушено кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального Кодексу України – Шахрайство. Якщо хтось із підприємців отримає такий лист, прошу звернутися до ОВА чи РВА», — написав у себе тоді у Фейсбук Борзов.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В полиции Винничины открыли дорогостоящий центр для мониторинга ситуации и принятия решений по конфликтам в районах: фото, видео

04.06.2017 - 14:52
Руководство винницкой полиции 2 июня презентовало журналистам помещения, оборудованные под прообраз современного командного пункта. Их назвали Ситуационным центром. В случае возникновения неких неординарных событий там соберут начальство для координации действий ...

«Динамо» разгромило «Черноморец»: видео голов

30.04.2017
Подопечные Реброва добыли очередную крупную ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...

Пьяный дядька прыгает на батуте (видео)

07.09.2015
Что у трезвого на уме, ...