На Вінниччині провели рейди з виявлення неоформлених працівників

Близько 2 тисяч роботодавців Віничччини, 1693 заклади роздрібної та оптової торгівлі, 6 готельних комплексів, 181 заклад галузі харчування та 81 суб’єкт господарювання зі сфери надання послуг – це основний перелік тих, кого протягом минулого тижня під час інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо упередження тіньової зайнятості відвідали фахівці головного управління Пенсійного фонду області.

На виконання завдання Уряду щодо детінізації зайнятості, з 24 по 31 січня, спільними зусиллями з спеціалістами Управління Держпраці, територіальних Центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування та Державної податкової служби вдалося зробити чимало роботи. 

Це 11 круглих столів, 9 семінарів, зустрічі з молоддю, фізичними особами-підприємцями та 11 засідань робочих груп з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю. 

Під час рейдів – роз’яснень, Вінницькі пенсійники відвідали 274 суб’єкти роздрібної торгівлі, мережі аптек та кафе. 

Про ризики неофіційного працевлаштування говорили під час ярмарку вакансій на базі Вінницького міського центру зайнятості населення, студентами та працівниками коледжу будівництва та архітектури в м. Вінниці.  

 

Головне, щоб кожен зрозумів необхідність легального працевлаштування. Це вибір у бік захищеного майбутнього.         

Крім того, самостійно спеціалістами Фонду проводились круглі столи в Готельно-ресторанному комплексі «Drive Club» та в магазині «Твоя оселя», в салоні краси «Vona_nails», а також 2 круглих столи з роботодавцями, представниками оптової торгівлі та сфери надання послуг в офісному приміщенні за адресою вул. Бевза,34.

Проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота, направлено 273 листи, розповсюджено 3,5 тис.буклетів.

Під час безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності учасниками кампанії проведено із субєктами господарювання області роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та про переваги використання задекларованої праці.

Крім того самостійно спеціалістами Фонду проводились круглі столи в Готельно-ресторанному комплексі «Drive Club» та в магазині «Твоя оселя», в салоні краси «Vona_nails», а також 2 круглих столи з роботодавцями, представниками оптової торгівлі  та сфери надання послуг в офісному приміщенні за адресою вул.Бевза,34, організовано зустріч зі студентами та працівниками будівельного технікуму в м. Вінниці.  Проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота в закладах роздрібної торгівлі, мережі аптек, кафе (відвідано   274 суб’єкти господарювання), направлено 273 листи, розповсюджено 3,5 тис.буклетів.

«Питання легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в області знаходиться на постійному контролі», – зазначила Олена Корчака, очільник Фонду Вінниччини.

Так, за ініціативи головного управління протягом червня поточного року в кожному з 27 районів та 6 міст області були проведені засідання робочих груп з питань легалізації. У результаті спільних дій органів Пенсійного фонду з контролюючими органами та соціальними партнерами в регіоні, станом на 01.07.2018 р. погашено 1,8 млн грн боргу та охоплено індивідуальними формами інформаційної роботи 9847 фізичних осіб-підприємців, масовими – 9039 осіб

Кількість застрахованих осіб, яким було нараховано заробітну плату у розмірі менше мінімальної в порівнянні з січнем 2018 року скоротилась на 5,8 тис. осіб, або на 12,2%. Кількість керівників, які за основним місцем роботи отримують зарплату менше та на рівні мінімальної зменшилась на 12,5 %.

Починаючи з січня поточного року фахівцями Фонду області проведено 284 рейди з інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації зайнятості та заробітної плати серед суб’єктів підприємницької діяльності. В результаті проведеної роботи – виявлено 10037 неоформлених працівників, легалізовано 945 робочих місць. Додатково до бюджету Фонду надійшло 1,1 млн грн від сплати єдиного внеску.


 
luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Киборг Леонид Гуменный ответил нардепу Савченко на ее попытку ворваться на оружейный завод «Форт»: видео

06.02.2017 - 16:41
Народный депутат Надежда Савченко попала в очередную скандальную ситуацию. В Виннице она отличилась тем, что пыталась перелезть через турникет, чтобы попасть на территорию казенного оружейного завода «Форт». Интерес к военному ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...

Шимпанзе получила снаряженный автомат АК 47

26.12.2015
А на этом видео африканские ...

Автомобильный паркинг ушел под землю (видео)

10.11.2015
В минувшие выходные в штате ...