На Вінниччині патрульні помітили «некеровану» автівку

На дорозі поблизу села Сестринівка Козятинської громади патрульні «перетнулись» з автомобілем Skoda. Пасажирка легковика, побачивши правоохоронців, виглянула у відчинене вікно, стала розмахувати руками і кричати про допомогу. Як виявилося, не дарма — у водія стався криз, можливо навіть легкий інсульт.

Як повідомляють у патрульній поліції Вінницької області, інспектори розвернулись і поїхали за автомобілем, який уже здійснював незрозумілі маневри на дорозі.

Як з’ясувалось, водієві Skoda під час руху стало зле… Він не реагував на сигнали зупинитися. Легковик «хитало» то до одного краю дороги, то до іншого.

Кермувальник зупинився, коли патрульні під’їхали до нього ближче. Схвильована пасажирка пояснила, що її чоловік якоїсь миті перестав орієнтуватись у просторі та мав сповільнену реакцію.

Патрульні викликали карету швидкої допомоги. З підозрою на інсульт чоловіка доставили до лікарні.

Після цього з патрульними зв’язалась дружина водія і повідомила, що наразі із ним все гаразд. Зі слів медиків, чоловіка вдалось врятувати завдяки вчасній госпіталізації.

Фактично жінка і поліцейські врятували життя чоловіка, а також запобігли аварії, яка могла завдати шкоди обом — і чоловіку, і дружині. 

Також приємно відзначити ввічливу поведінку патрульних під час зупинки автомобіля і спілкування з людьми.

Інсульт робить людину в тій чи іншій мірі інвалідом або взагалі вбиває. «Виживши», вона, безумовно, хоче повернутися до свого колишнього життя і звертається до лікаря за допомогою. Але далеко не завжди реабілітація дозволяє зайняти «вихідну позицію». Але ви можете усвідомити загрозу зачасно, коли тіло лише натякнуло на потенційну проблему. Цей натяк — це тимчасова ішемічна атака, яка супроводжується порушенням церебрального кровообігу, яке триває не більше дня.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Обидчик сборной Украины стал первым в мире рефери, который назначил пенальти после видеоповтора: видео

14.12.2016 - 16:52
Судья Кошшаи не засчитал чистый гол Девича сборной Англии на Евро-2012 В свое время в УЕФА признали, что бригада арбитров во главе с венгром Виктором Кашшаи ошиблась во время матча ...