На Вінниччині мати трьох малолітніх дітей заявила на чоловіка щодо розпусних дій відносно доньки

За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення розпусних дій відносно малолітньої дитини. Із заявою до  Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області звернулась мати трьох малолітніх дітей в якій вказала, що її чоловік вчиняє розпусні дії щодо її малолітньої доньки 2009 року народження.

Досудовим розслідуванням встановлено, що під час конфлікту з дружиною, який виник на побутовому ґрунті, чоловік останньої перейшов всі допустимі норми совісті та моралі та почав застосовувати заходи фізичного та інтелектуального розбещення відносно малолітньої дівчинки, яка намагалася заступитися за матір.

Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України, а саме вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи членом сім’ї, за вчинення якого передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Наразі зловмисник утримується під вартою.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Л. Вітковська


 
Обливки


Загрузка...

Yandex
trafmag
РедТрэм Обменный

Video >>

Как будут выглядеть войны будущего, показала оборонная компания Великобритании: видео

16.01.2017 - 14:31
Компания BAE Systems показала, как могут выглядеть разведка и средства ПВО в ближайшие 50 лет Современное оружие — модернизированные винтовки, пушки и ракеты, использующие все те же физические принципы, что ...

Дальнобойщики заблокировали переправу в Крым: видео

17.02.2017
На Таманском полуострове в Краснодарском ...

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018
На журналистов, которые в 30 ...