На Вінниччині мати трьох малолітніх дітей заявила на чоловіка щодо розпусних дій відносно доньки

За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення розпусних дій відносно малолітньої дитини. Із заявою до  Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області звернулась мати трьох малолітніх дітей в якій вказала, що її чоловік вчиняє розпусні дії щодо її малолітньої доньки 2009 року народження.

Досудовим розслідуванням встановлено, що під час конфлікту з дружиною, який виник на побутовому ґрунті, чоловік останньої перейшов всі допустимі норми совісті та моралі та почав застосовувати заходи фізичного та інтелектуального розбещення відносно малолітньої дівчинки, яка намагалася заступитися за матір.

Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України, а саме вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи членом сім’ї, за вчинення якого передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк до 8 років.

Наразі зловмисник утримується під вартою.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Л. Вітковська


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео пожаров и разрушений Новолуганского

19.12.2017 - 14:47
После обстрела из Града Новолуганского в Нацполиции показали его последствия. Правоохранители уточнили, что «прилеты» были со стороны оккупированной Горловки. Повреждено свыше 50 домов, 8 человек ранено. В населенном пункте объявили ...

Погладь кота

27.10.2015
Погладь кота! Ведь он так ...