На Вінниччині любителі російських пісень погрожували зарізати опонентів

На жаль, в країні вистачає людей, які не розуміють, що йде жорстока війна, що ворог реально намагається знищити Україну, а її населення частково вбити, частково запротирити в концентраційні табори, а іншх зробити зазомбованими рабами.

Хтось з таких шанувальників Росії допомагає ворогу, а хтось просто поширює російську дичину навколо себе.

Жителі одного із сіл Вінницької області вступили в конфлікт через пісні російських музикантів, які підтримують війну проти України. «Поціновувачі» російського музичного продукту почали погрожувати своїм опонентам.

Про це в неділю, 24 вересня, розповів начальник поліції Вінницької області Іван Іщенко в себе у Facebook.

Зокрема, він виклав відео, де зафіксований конфлікт. За його словами, місцеві жителі під час відпочинку гучно увімкнули в колонках пісні російських виконавців, які активно підтримують війну.

Зрештою, двоє перехожих зробили їм зауваження. У відповідь на це господиня вибігла до них з ножем та криками.

На запису можна поучти, як жінка кричить: «Молчи…, х*хол…, я тебя… зарежу». 

«Невдовзі приєднався її чоловік, голова сімейства та батько шістьох дітей, також з цікавими антиукраїнськими висловлюваннями: «Какая Украіна, ми в Украінє живьом…? Хлопці відповідали, що війна в країні, гинуть люди, але ж подружжя не розуміло чи не хотіло розуміти», — розказав Іщенко.

В решті решт чоловік з жінкою вимовили на камеру вибачення, але ж зрозуміло, що щирості в цих словах просто не існує.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео захваченных Путиным в Крыму украинских кораблей

13.01.2018 - 14:50
Российский телеканал «Звезда» опубликовал видео, на котором показаны захваченные российскими военными в Крыму суда украинского флота. В фокус попали тральщик «Черкассы» и «Чернигов», а также подводная лодка «Запорожье» и буксир ...