На Вінниччині директор приватного підприємства привласнив бюджетні кошти

Вінницькою місцевою прокуратурою встановлено, що директор приватного підприємства за результатами виконання будівельних робіт на території однієї з сільських рад Вінницької області привласнив бюджетні кошти.

Для реалізації свого злочинного задуму директор підприємства зазначив в акті приймання виконаних будівельних робіт завищені об’єми виконаних робіт та роботи, які даним підприємством не виконувались.

У реалізації цього злочинного плану директору підприємства допоміг інженер технічного нагляду, який повинен був слідкувати за відповідністю обсягів та якістю виконаних будівельно-монтажних робіт, а натомість, достовірно знаючи, що в акті приймання виконаних будівельних робіт директором підприємства зазначені неправдиві відомості, підписав зазначений акт та посвідчив його своєю печаткою.

Внаслідок неправомірних дій вищевказаних осіб сільській раді завдано збитків майже на 20 000 грн.

Вінницькою місцевою прокуратурою директору підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України – тобто складання службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу та ч.2 ст. 191 КК України – тобто заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

В свою чергу інженер технічного нагляду підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366 КК України – тобто пособництво у складанні службовою особою завідомо неправдивого офіційного документу та ч. 5 ст. 27 ч.2 ст. 191 КК України –пособництво у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Олег Мидвецький


 
НовостиМира
РэдТрэмОбменный
 

Комментарии закрыты.

Video >>

Геннадий Москаль сделал свой прогноз по освобождению Донбасса: видео

03.04.2017 - 14:17
Бывший губернатор Луганской области, а сейчас глава ОГА Закарпатской Геннадий Москаль в интервью Дмитрию Гордону на телеканале 112 Украина сделал свой далекий от патриотизма прогноз касательно перспектив возвращения Украиной Донбасса. ...

Кот смотрит фильм ужасов: смешное видео

24.07.2018
Животные понимают гораздо больше, чем ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...

Порошенко поздравил Украину с Новым 2018 годом: видео

01.01.2018
Новогоднее поздравление президента: “… А ...