На Вінниччині депутати місцевої ради забули подати декларації

Вінницькою місцевою прокуратурою забезпечено обов’язкову участь у справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачені ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, відносно десяти депутатів Стрижавської селищної ради за несвоєчасне подання без поважних причин щорічних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016-2018 роки.   

Так, постановами Вінницького районного суду Вінницької області вищевказаних депутатів Стрижавської селищної ради визнано винними у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та накладено стягнення від 50 до 55 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Звертаю увагу, що відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах “а” і “в” пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Разом з тим, пунктом 2-1  перехідних положень Закону встановлено, що декларації відповідно до статті 45 цього Закону подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня.

Суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену абзацом першим частини другої статті 45 цього Закону, або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відповідно до статті 52 цього Закону у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період.

 

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури
Д. Приходько


 
luckyads


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

На CNN показали фильм о Путине: видео

14.03.2017 - 13:30
На телеканале CNN 13 марта показали специальный репортаж о президенте РФ и влиянии России на президентские выборы в США. Изюминкой стала лента “Самый могущественный человек в мире”. Автор ленты Фарид Закария ...