На Таврійському напрямку ЗСУ знищили батальйон інтервентів

583 інтервентів (чисельність батальйону) знешкодили бійці Збройних сил минулої доби на Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької).

Про це в сьогоднішньому зведенні на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

Скільки загарбників ліквідовано, а скільки поранено, не вказано. Але зазвичай кількість «трьохсотих» в 3-4 рази перевищує число «двохсотих».

Також наші захисники знищили танк, чотири бойові броньовані машини, сім артилерійських систем, реактивну систему залпового вогню, одинадцять безпілотних літальних апаратів, шість автомобілів та одиницю спеціальної техніки.

А командуючий оперативно-стратегічного угруповання військ Таврія Олександр Тарнавський у своєму Телеграм-каналі уточнив, що серед знищеної ворожої техніки є такі «жирні» цілі, як важка вогнеметна система залпового вогню «Сонцепьок» та дві 152-міліметрові самохідні артилерійські установки 2С19 «Мста-С».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Ивано-Франковске на фестивале Porto Franko выступили обнаженные рокеры: видео

17.06.2018 - 00:33
Есть такая группа — «Хамерман уничтожает вирусы». Творчество в плане песен оставляет желать лучшего. Это если говорить мягко. Компенсируют недостаток голоса эпатажем. Вот и на концерте во дворце Потоцких в Ивано-Франковске ...