На сесії Вінницької облради затвердили тарифи на соціальні послуги

Сьогодні відбулося засідання 53-ої чергової сесії Вінницької обласної ради. В порядку денному значилося 31 питання, однак прийняти рішення депутати змогли лише по 14.

Низька результативність стала наслідком певного конфлікту між фракціями. На жаль, політика потрохи повертається в сесійну залу, незважаючи на війну.

Серед проголосованих питання щодо виконання трьох обласних програм. Наприклад, Програма розвитку культури Вінницької області на 2023-2025 роки, затверджена наказом Вінницької обласної військової адміністраціі від 01 лютого 2023 року № 161.

Рада цим рішенням вирішила:

Вінницькій обласній військовій адміністрації забезпечити виконання вимог пункту З рішення 48 сесії Вінницької обласної Ради 8 скликання від 26 січня 2024 року № 749 «Про звіт начальника обласної військової адміністрації Борзова С.С. про здійснення обласною військовою адміністрацією делегованих обласною Радою повноважень за II півріччя 2022 року та І півріччя 2023 року».

Фактично йдеться про те, що Рада вказує на розбалансованність Програми через те, що вона затверджена лише ОВА без участі облради. І пропонує цим рішенням нову викладку Програми.

Як рзповів «Реалу» депутат від фракції «УСГ» Михайло Паньків, на засіданні також погодили Інвестиційну програму комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» на 2024-2025 роки.

«Також важливо, що вдалося затвердити тарифи на соціальні послуги на 2024 рік на одного підопічного за добу, які надаються обласними комунальними закладами сфери соціального захисту населення Вінницької області.

Фактично мова про 8 психоневрологічних і дитячих інтернатів. Добове перебування там встановлюємо в межах 428-643 грн», — розповів Михайло Іванович (див. скрин з цифрами).

А ось достроково припинити повноваження депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання Олександра Підгорняка у зв’язку з його особистою заявою не вдалося — до цього питання через фактичний зрив сесії справа не дійшла.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Турчинов показал видео ракетных испытаний возле Крыма

01.12.2016 - 16:06
Секретарь СНБО Александр Турчинов, который несколько дней назад на первую ноту протеста со стороны России касательно испытаний Украиной своих ракет средней дальности возле Крыма ответил жестким призывом «прекратить истерику», успел похвастаться ...

Создали лесовоз-трансформер (видео)

22.11.2015
Длинномерные лесовозы усложняют движение на ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...