На сесії Вінницької облради оголосили подяку депутату

У п’ятницю, 24 листопада, відбулася чергова 46 сесія Вінницької обласної Ради. На початк засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з Росією.

Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2022-2026 роки. У 2023 році на реалізацію заходів Програми було передбачено понад 4,7 млн грн з обласного бюджету. Кошти обласного бюджету також спрямовувалися на організацію поховання загиблих (померлих) осіб, які брали участь в АТО/ООС, та надання матеріальної допомоги для здійснення почесної церемонії поховання осіб, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, у рамках Обласної цільової програми підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України на 2022-2026 роки.

На сесії депутати підтримали внесення змін до статутів низки комунальних підприємств і закладів. Зокрема, вносяться зміни до статутів Ладижинського та Стрижавського дитячих будинків-інтернатів в частині мети та предмету діяльності закладів. Ладижинський будинок-інтернат перепрофільовується на психоневрологічний інтернат. Така необхідність викликана тим, що заклад розрахований на 140 ліжко-місць. Зараз там перебуває 113 підопічних, і з них лише 5 дітей віком до 18 років. Водночас існує тенденція зменшення кількості дітей з інвалідністю до 18-ти років. Враховуючи це, перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату надасть можливість розміщувати у закладі додаткову кількість осіб з інвалідністю, в тому числі – внутрішньо-переміщених людей. В разі перепрофілювання Ладижинського будинку-інтернату Стрижавський дитячий будинок-інтернат залишається єдиною інтернатною установою в області для дітей з інвалідністю. Тож в зв’язку з цим виникає необхідність створення там дитячого відділення.

На сесії були ухвалені чергові рішення на підтримку обороноздатності держави, а також рішення щодо ефективного управління майном спільної власності територіальних громад.

Депутати затвердили акт приймання-передачі автомобіля від одного з комунальних підприємств у державну власність Міністерства оборони України. На сесії було підтримано проєкт рішення про передачу майна в оперативне управління Вінницькій обласній станції юних натуралістів.

Крім того, голова обдради Вячеслав Соколовий оголосив подяку депутату Михайлу Паньківу. Її через апарат ради висловила Вінницька обласна Асоціація громадян хворих на цукровий діабет «Благовіст» — за допомогу у придбанні медичного обладнання для реанімаційного відділення обласного клінічного ендокринологічного центру.

Загалом на 46 сесії депутати розглянули 30 питань порядку денного.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появился сатирический мультик о дальнобойщиках и Путине (видео)

07.12.2015 - 18:35
В сети появился замечательный сатирический мультфильм, рассказывающий о непростых и запутанных отношениях российской власти и дальнобойщиков. Либретто данного произведения – интервью дальнобойщика-переговорщика, данное одному из телеканалов. Суть его в том, ...

Як у Вінниці десантники відзначили День ВДВ

04.08.2016
До Дня десантника вінницькі військові  ...