На пляжі у Вінниці оселились чорні лебеді

На одному з пляжів Південного Бугу поблизу вулиці Київській у Вінниці оселились чорні лебеді. Містяни звернули увагу на рідкісних птахів і хочуть допомогти їм з харчуванням. Однак, адміністрація Подільського зоопарку благає вінничан не годувати їх хлібобулочними виробами.

«Ці продукти можуть завдати непоправної шкоди для здоров’я птахів. Крім того, адміністрація зоопарку застерігає власників собак від вигулу домашніх улюбленців поряд з місцем, яке стало тимчасовим притулком для птахів. Адже ці лебеді зовсім не бояться людей, часто виходять на берег і беруть корм з рук», — йдеться у повідомленні Подільського зоопарку.

На підприємстві вказують, що «від п’ятниці телефон гарячої лінії зоопарку розривався від повідомлень про приліт незвичайних гостів до Вінниці».

«Небайдужі вінничани наполягали, що лебеді у небезпеці і їх потрібно забрати з пляжу. Вони також не виключали, що пара чорних лебедів зупинилась перепочити, втікаючи із зони бойових дій, де птахи не можуть гніздуватись і дати потомство через постійні обстріли. Деякі ж вінничани вважають, що лебеді жили серед людей, можливо, у якомусь зоопарку, тому підходять до людей впритул», — зазначають у зоопарку.

До з’ясування ситуації адміністрація Подільського зоопарку радить зробити кормушки для птахів на воді, а не на березі, а годувати лебедів зерном пшениці і зерном кукурудзи.

Також адміністрація Подільського зоопарку радить звертатися з приводу переміщення птахів до зоопарку до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області. Адже не всі вінничани розділяють думку і розуміють, що перебуваючи у місці, яке є одним з популярних пляжів у Вінниці, птахи перебувають у небезпеці.

Незрозуміло, чому зоопарк сам не може забрати лебедів чи звернутися до Держекоінспекції. Навіщо туди скеровувати людей? І як вони собі уявляють, що хтось буде робити кормушку на воді?


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

ДНР разбомбила украинское село под Докучаевском (фото)

05.06.2016 - 11:52
По данным спикера АТО Сергея Жмурко, с 22:10 до 23:00 четвертого июня ДНР выпустила из Докучаевска семь 120-миллиметровых мин по жилому сектору украинской Николаевки (между населенными пунктами 4-5 км). Позже ...

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019
Сын уволенного вчера президентом Порошенко ...

Странное противостояние iPad и пулемёта M134 Minigun

02.12.2015
Ведущие YouTube-канала FullMag, специализирующегося на ...