На Луганщині ЗСУ знешкодили дві штурмові роти окупантів

Російський окупант оприлюднив показову для рашистів фотографію: в кузові вантажівки «Урал» помістилися двадцять загарбників – всі, хто залишилися цілими, від двох рот (двісті чоловік), які штурмували одну з наших позицій в Луганській області.

Про це повідомив Телеграм-канал «russia no context», котрий традиційно висвітлює фото і відеоматеріали та інформацію від самих інтервентів.

Подробиці, тривалість цих боїв та конкретна ділянка фронту не вказані, зате присутні одкровення поки що живого окупанта, який і зробив цю світлину:

«Ворожа (тобто українська) арта лупила в мій бік, і своя теж, а я чекав команди «штурм». Але не дочекався, бо мені рації навіть не видали. Із двома зеками вирішив сам вирушити на штурм. В одного автомат заклинив після першого пострілу… У результаті все було безладно у повному хаосі — з порожніми магазинами, нас крив (український) кулеметник… Він мав шанси, а в мене їх просто не було. І так щодня п’ять разів поспіль».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016 - 11:53
Вопиющий случай жестокого обращения с животными произошел в российской Якутии. Видео, отснятое участниками этой драмы, появилось в сети и уже вызвало шквал негодования. Рабочие-вахтовики на «Уралах» преследовали по заснеженной молодой ...

В горсовете Конотопа произошла массовая драка: видео

27.07.2018
В горсовете Конотопа Сумской области ...

Израиль показал видео испытаний «дрона-убийцы» российских С-300 и С-400

21.02.2019
Израиль совершенствует свое вооружение с ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...