На Луганщині у ДТП загинув адвокат маніяка Чикатила

У ДТП в Луганській області загинув російський адвокат відомого серійного вбивці Андрія Чикатила Марат Хабібулін. Про це повідомляють російські ЗМІ, вказуючи, що смерть настала на місці від травм голови, несумісних із життям.

68-річний Марат Хабібулін, попередньо, втратив керування на трасі під Луганськом дорогою до Ростов-на-Дону. Автомобіль перекинувся. Що він робив на окупованій території України, не повідомляється.

Хабібулін був призначений державним захисником «найзнаменитішого» маніяка СРСР Чикатила у 1992 році. Через два роки суд засудив серійного вбивцю до страти. 

У період з 1978 по 1990 роки Чикатило скоїв понад 50 вбивств у Ростовській області, Адигеї, Краснодарському краї РФ, а також в Узбекистані. Тіла деяких жертв він ґвалтував, розчленовував і частково з’їдав. У лютому 1994 року Чикатила розстріляли в новочеркаській в’язниці.У сучасній фашистській Росії є й інший серійний вбивця, що «переплюнув» Чикатила. У 2015 році колишній міліціонер Михайло Попков із Ангарська Іркутської області РФ, засуджений до довічного ув’язнення за 22 вбивства.

А вже за два роки цей чоловік, якого називають «маніяком у погонах», зізнався у нових жорстоких злочинах. За його словами, він убив ще 59 дівчат і жінок, тобто більше, ніж у «Ростовського потрошителя» Андрія Чікатіло, на рахунку якого 56 зізнань. Усього на Попкову 81 вбивство.

Як знаряддя вбивства він використовував ножі, лопати, мотузки, сокири, викрутки та інше.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России в Исаакиевском соборе спели песню с угрозами США: видео

26.02.2019 - 16:24
В родном для президента РФ Путина Санкт-Петербурге Исаакиевском соборе целый хор спел песню о ядерном ударе по Вашингтону. Причем, мероприятие было плановым, а репертуар утвержденным. По случаю 23 февраля в ...