На Луганщині ліквідовано російського полковника

В Україні ліквідовано чергового полковника російських окупантів – Андрія Олександровича Бабошина 1978 року народження, уродженця Ржева (на давнішній фотографії він ще підполковник).

Про це повідомив блогер і український патріот з окупованого Донецька «Necro Mancer», який систематично відстежує некрологи в рашистських засобах масової інформації, відомчих медіаресурсах силових і владних структур РФ та в соціальних мережах прихильників «руського миру».

«Ржевская правда» вказує, що Бабошин був полковником ФСБ РФ, а також капітаном другого рангу морської піхоти РФ у місті Владивосток. У 2021 році у нього знайшли рак, тому він мав можливість уникнути війни в Україні, однак він пішов на неї добровільно.

Обставини смерті цього російського фашиста невідомі. Але «Ржевская правда» нагадує, що далекосхідні морпіхи РФ воювали під Вугледаром, а потім на Луганщині, де й загинув Бабошин.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Казах Димаш Кудайбергенов затмил Витаса на китайском песенном шоу: видео

25.01.2017 - 20:40
Песенный конкурс I Am a Singer, который проводят в Китае, открыл для жителей Поднебесной новую звезду. Речь о молодом певце из Казахстана Димаше Кудайбергенове, ставшем победителем первого из 14-ти этапов ...

Погба на пресс-конференции убрал со стола бутылку пива, видео

16.06.2021
У звездных футболистов появилась новая ...

Индонезии понравились украинские «Буцефалы» и она увеличит заказ этих БТР: видео

30.12.2016
Минобороны Индонезии собирается увеличить закупку ...