На Куп’янському напрямку окупанти використовують ДРГ в українській формі

На Куп’янському напрямку російські окупанти масово засилають на вільну територію диверсійно-розвідувальні групи в українській піксельній формі з нашим типом розпізнавальних пов’язок.

При цьому блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Станіслав Бунятов (Осман) зазначив: «Інколи за прикладом Чернігова та Сум з позицій безслідно зникають бійці».

У своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» він вказує, що остання велика штурмова бронеколона загарбників на цій ділянці фронту була розбита ще 3-5 січня під нескореною Синьківкою.

Після цього агресор веде безеперервні штурми малими піхотними групами за прикладом ПВК Вагнера. Паралельно інтервенти сиплють з неба керовані авіаційні бомби та гранати з безпілотників.

Тому у наших захисників є проблеми з евакуацією поранених, також їм важко «вкопуватися» (створювати нові захисні позиції). При цьому Станіслав Бунятов вказує, що лінія фронту на мапі «DeepState» у цьому районі не відповідає дійсності, але автор цих рядків не зрозумів, у чию сторону:

«Незважаючи на свої величезні втрати техніки та піхоти, русня вже вийшла за межі карти «діпстейт». Багато хто анонсував це, але всім здається, що то був вкид. Ні, не вкид, а пекельна робота та заслуга наших воїнів ціною власних життів і здоров’я».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Путин украл старую шутку о спорте и спирте: видео

29.11.2017 - 18:02
«Есть такое слово спорт. Не путать со спиртом. Разница всего в одну букву, видите?..» Люди постарше, особенно футбольные болельщики помнят старую шутку над спортсменами. Когда кто-то начинал показывать плохую игру (например, футболист) ...

Козел забодал быка

26.10.2015
Размер не всегда имеет значение. ...