На кордоні Польщі з Україною почали зупиняти автобуси

Беззаконня по відношенню до українців на кордоні із Польщею посилюється. І на жаль, в цьому все більше видно співучасть влади. Так, відсьогодні польські протестувальники та поліція зупиняють автобуси з України, що прямують до Польщі й назад.

Про це повідомив віцепрем’єр із відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков у соцмережі X в понеділок, 11 березня.

«Із заблокованого польського кордону приходять неприємні новини. Протестувальники та поліція зупиняють автобуси, які прямують до Польщі та назад. Пасажирів затримують без пояснення причин», – написав він.

Чиновник назвав такі дії щодо українських громадян неприйнятними. Тим більше, що під час війни пасажирами автобусів можуть бути жінки з маленькими дітьми, військовослужбовці, які повертаються або вирушають на навчання, а також транзитні пасажири.

«Спроба зробити їх заручниками протесту здається недоречною для цивілізованого світу», – додав наголосив віцепрем’єр.

Напередодні стало відомо, що фермери розблокували пункт пропуску Краківець, але черга на ньому зберігається. Блокування цього пункту пропуску може відновитись 13 березня.

Нагадаємо, польські фермери кілька тижнів тому заблокували кордон з Україною. Вони ускладнили рух вантажівок через пункти пропуску, що впливає на експорт. При цьому рух автобусів і легковиків не обмежувався.

Дійшло до того, що поляки почали псувати українське збіжжя, яке у потягах перевозили транзитом до інших країн.

Керівництво Євросоюзу заявляє, що не уявляє, як можна задовольнити вимоги фермерів при тому, що Варшава вже сама заборонила експорт зерна з України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Суперострота японского поварского ножа

07.12.2015 - 20:38
Возможно, это – самый острый нож среди всех, которыми пользуются в обычной работе каждый день. Речь идет о японском поварском ноже, и сказать, что он острый, — ничего не сказать. ...

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней ...