На Євро замість електрокарів рекламували секс-шоп

На чемпіонаті Європи — 2024 спалахнув скандал через випадкову рекламу секс-шопу, яка спочатку планувалася як реклама автомобільного бренду.

Китайський виробник автомобілів BYD, який є одним з основних спонсорів Євро, запустив рекламу електрокарів. Керівництво BYD викупило дуже багато рекламних слотів — рекламу показують у кожному матчі. Однак виник казус: деякі вболівальники з Німеччини під час пошуку сайту BYD вбивають німецьке розширення домену .de, тоді як офіційний сайт китайської компанії зареєстровано під стандартним .com.

При цьому сайт BYD.de також існує — це секс-шоп під назвою Buy Your Dildo, який продає фалоімітатори. Саме на нього потрапляли німецькі вболівальники, які після реклами на Євро вирішили знайти автомобілі BYD в інтернеті.

Відвідуваність сайту зросла настільки, що секс-шопу довелося навіть випустити попередження, для всіх хто помилився з доменною зоною, та перенаправляти їх на сайт із продажу машин.

При потрапляння на сторінку секс-шопу відвідувачів зустрічає оголошення для тих, хто помилився адресою. «На численні запити: ми не є спонсорами чемпіонату з футболу Євро-2024. Якщо ви шукаєте китайського виробника автомобілів, знайдете його за адресою www.byd.com», — написано в повідомленні.

При цьому в соцмережах обговорюють теорію-змови. Деякі користувачі вважають, що це не більше ніж «вірусний рекламний трюк» і «геніальний маркетинговий хід для привернення уваги». «Я натикався на цю історію 47 разів за два дні. Це в 47 разів більше, ніж я чув про спонсорство BYD», — написав один із користувачів. «Цинік у мені підозрює, що хтось це зробив навмисно. І це досить кумедно, бо все по-чесному. Однак BYD ніколи не мав допустити подібного», — зазначив інший.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной (видео)

14.04.2016 - 15:48
Попытка дамы заехать на паркинг оказалась разрушительной. Причем два раза подряд, в течение очень короткого промежутка времени. Пытаясь попасть на стоянку, женщина протаранила автомобиль, который находился даже не на пути ...

Лада Калина провалилась в лужу и исчезла насовсем: видео

29.11.2016
Яму, в которую превратилась лужа, ...

В Киеве произошла массовая драка футбольных ультрас: видео

12.08.2017
Вечером 11 августа после футбольного ...

Винницкий Щедрик покорил мир: видео

17.01.2017
Священник Вознесенского храма Винницы и ...