На Херсонщині ЗСУ снарядом «Excalibur» знищили ворожу артилерію

В лівобережній окупованій частині Херсонської області бійці Збройних сил України знищили гармату та боєприпаси до неї. Про це в своєму Телеграм-каналі повідомив Сергій Стерненко, оприлюднивши відповідне відео, надавши коментар: «Разом з артилерією ефективно працюють ваші «Мавіки». Мова про кадрокоптери, які він закупив для ЗСУ за зібрані ним через свій Ютуб-канал гроші.

Більш конкретно те саме відео прокоментував Телеграм-канал «Донбас Оперативний»: «Відкалібрували високоточним снарядом російську стоміліметрову протитанкову гармату МТ-12 «Рапіра» та ще щось незрозуміле, що заховали під деревом. Може також гармата або мінометна позиція».

Власне на ролику, знятому безпілотним літальним апаратом, чітко видно гармату, біля якої їздить вантажівка, яка, вірогідно, підвезла боєприпаси, та ходять інтервенти. Несподівано біля самої «рапіри» відбувається дуже потужний вибух: на мить все поле обзору закрив вогняний спалах – однозначно вибухнули складовані поруч боєприпаси.

Очевидно, оператори БПЛА знайшли ціль, встановили її точні геодезичні координати та передали їх артилеристам. Ті запрограмували високоточний 155-міліметровий снаряд «Excalibur», і він не схибив, вразивши ціль з першого пострілу. Звичайній артилерії для такої результативності знадобилися б десятки, а може навіть й сотні пострілів.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео жестокого избиения заключенных в одесском СИЗО

22.08.2017 - 18:58
ГПУ подтвердила акцию устрашения в одесском СИЗО Факты бесчеловечного обращения с заключенными со стороны работников одесского СИЗО, о которых 19 августа писала «Думская», подтвердились. Пресс-секретарь главы ГПУ Лариса Сарган в ...