На Добропільському напрямку ЗСУ розбили колону квадроциклів
На Добропільському напрямку (північно-східний фас Покровського) бійці Сил оборони знищили чергову штурмову колону з десантом російських окупантів на квадроциклах.
Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» з посиланням на бойових побратимів розповів блогер і командир підрозділу ударних авіаційних комплексів 24-го окремого штурмового батальйону 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):
«Сьогодні на Добропільському напрямку орки намагалися залетіти до нас на квадроциклах — хлопці перетворили їх на добриво. Оптоволоконні дрони працюють на ура, я задоволений».
Варто відзначити, що тут Станіслав Бунятов чи не вперше похвалив вітчизняні дрони-камікадзе на оптоволокні.
Подпишитесь на новости
























