На автосалоні у Токіо представили транспорт нового покоління

Цього року автосалон у Токіо проходить вперше після пандемії COVID-19 і зібрав рекордні 475 компаній-учасниць.

В Японії на Токійському автосалоні представили летючі автомобілі та футуристичних роботів, здатних перевозити людей верхи на собі. Про це повідомляє Kyodo.

Так, автовиробник Toyota представив концепт-кар Lexus із запасом ходу близько 1 тис км, який планує випустити до 2026 року.

Honda Motor продемонструвала Cruise Origin, безпілотний електромобіль, розроблений разом із General Motors та її дочірньою компанією Cruise LLC. Цей автомобіль, без водійського сидіння і керма, буде використовуватись для служби таксі без водіїв, яку компанії планують запустити в Токіо у 2026 році.

Nissan Motor Co презентувала концепт повністю електричного розкішного мінівена Nissan Hyper Tourer працює на твердотільних батареях і оснащений технологією повністю автономного водіння.

Система штучного інтелекту автомобіля може відстежувати біометричні дані водія та автоматично змінювати кондиціонер і освітлення відповідно до його настрою. У режимі автономного водіння передні сидіння можуть повертатися на 360 градусів, що дозволяє пасажирам на передніх і задніх сидіннях спілкуватися віч-на-віч.

Корпорація Subaru представила концепт Subaru Air Mobility — літаючого автомобіля, що знаходиться в стадії розробки. За словами президента компанії Ацуші Осакі, транспортний засіб довжиною шість метрів і шириною 4,5 метра може використовуватися для перевезень у віддалених районах.

Компанія Suzuki Motor, яка співпрацює з компанією SkyDrive Inc у виробництві літаючих автомобілів, представила модель транспортного засобу, який планує почати виробляти наступної весни.

Виробник американських гірок Sansei Technologies показала SR-02, чотириногого робота, який може ходити як слон і перевозити до чотирьох осіб. За словами представників компанії, робот довжиною близько 3,6 метра і висотою близько 2,1 метра слугуватиме атракціоном у парках розваг.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ломаченко досрочно победил дерзкого Ригондо: видео

10.12.2017 - 11:32
Преобладая над соперником по ходу всего поединка, украинец Василий Ломаченко добыл очередную досрочную победу и защитил звание чемпиона мира по версии WBO во втором полулегком весе (до 58,967 кг). Его ...

Зеленский и Кошевой сыграли протрезвевших главарей ЛДНР: видео

02.04.2017
В Сети набирает популярность миниатюра ...