На Аргентину обрушився сильний снігопад

Клімат на планеті продовжує дивувати. Так, Аргентину накрив потужний снігопад, спричинивши значні перебої в життєдіяльності країни. Про це повідомляє Pagina12.

І нехай зараз в Південній Америці календарна зима, але ж це Південна Америка!

Сильні снігові опади призвели до паралічу транспортної системи а також до зупинки деяких виробничих підприємств.

Метеорологічні служби Аргентини повідомляють, що така погода є аномальною для цього періоду року і радять мешканцям бути обережними, уникати непотрібних поїздок та дотримуватися вказівок місцевих органів влади.

«Континентальна Патагонія потерпає від холоду, вітру та відсутності зв’язку. Снігова буря, що прийшла невчасно, призвела до аварій і відрізала десятки маршрутів, утворивши черги з 20 вантажівок і автобусів», — йдеться у повідомленні.

Комунальні служби працюють у посиленому режимі, щоб розчистити дороги та відновити електропостачання в постраждалих районах. Водночас влада закликає громадян бути готовими до можливих перебоїв.

Місцеві жителі активно діляться фотографіями та відео засніжених пейзажів у соціальних мережах, що викликає велику цікавість і обговорення серед користувачів. Однак, незважаючи на мальовничість, снігопад приніс і чимало незручностей.

Нагадаємо, останніми роками досить часто снігопади фіксуються навіть в пустелі Сахара в Африці.

А в березні і квітні поточного року з Сахари на Європу приходили сотні тисяч тонн дрібних частинок піщаного пилу. В тому числі це явище вперше дісталося України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Захват «Боинга» в России: появилось видео штурма

22.01.2019 - 16:47
Пассажир самолета Аэрофлота потребовал вместо Москвы лететь в Афганистан, самолет посадили в Сибири Мужчина, севший на рейс Сургут — Москва авиакомпании «Аэрофлот», уже в воздухе потребовал изменения маршрута. Он заявил пилотам ...

Вокруг базы НАТО в Турции пытаются разжечь скандал

31.07.2016
Со ссылкой на турецкое издание ...

Новая забава американцев – купание раздетыми в снегу (видео)

26.01.2016
Обильные снегопады в Америке породили ...

Священника-сепаратиста увидели на видео с проституткой и кнутом

06.03.2017
Харьковский священник Александр Каневский стал ...