На аеродромі Бельбек знищені особовий склад і ЗРК окупантів

Підсумки нічної ракетної атаки по військовому аеродрому російських окупантів Бельбек північніше Севастополя невідомі. Станом на шістнадцяту годину жодна наша силова структура не взяла на себе «анонімну відповідальність» за удар. Але ми сподіваємося, що СБУ чи ГУР МОУ не порушать традиції і зроблять це згодом.

Точно відомо, що на аеродромі було кілька великих пожеж з тривалою детонацією якихось боєприпасів, про що новинні Телеграм-канали з посиланням на місцевих жителів писали ще вночі і вранці.

О 14:17 авторитетний авіатор і рашист «Fighterbomber» чітко зафіксував, що на Бельбеку у загарбників є загиблі та поранені.

Тоді ж в інтернеті з’явилися фотографії, на яких пожежники гасять у Бельбеку щось дуже схоже на знищений зенітний ракетний комплекс і пошкоджений військовий тягач.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Антироссийские акции прошли в Николаеве: видео

21.03.2017 - 16:45
География акций против банков с российским капиталом растет. После «бетонирования» отделений в Киеве, Тернополе, Днепре и обкладывания кирпичами в Краматорске, красочное действо прошло в Николаеве. В городе корабелов до 30 ...

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017
Через пять дней после нокаута ...