МЗС РФ: Атака на Придністров’я буде нападом на Росію

Якщо Україна спробує демілітаризувати Придністров’я, Москва розглядатиме будь-які «провокації», як напад на РФ. Про це офіційно заявило міністерство закордонних справ Росії, вказуючи в якості адресатів Україну, США і НАТО.

Фактично Кремль погрожує ядерною зброєю:  «Ні в кого не повинно бути сумнівів, що Збройні Сили Російської Федерації адекватно відреагують на провокацію київського режиму».

Формально цей термін у заяві відсутній. Але, оскільки у Росії просто немає жодної можливості врятувати непризнану «республіку» і свій гарнізон, то залишаються лише погрози ядерною зброєю.

Попри свою реальність така погроза абсолютно нерелевантна з багатьох точок зору. Наприклад, Україна вже звільнила багато населених пунктів, які Росія офіційно оголосила своєю територією, і Кремль не використав ядерну зброю. А Придністров’я навіть по «бєзпрєдєлу» досі не включено до складу РФ, на відміну від того ж Херсону.

І по кому кине ядерну бомбу Путін? По Україні біля Придністров’я? Навряд чи, адже постраждає населення «республіки». Просто по Україні подалі від Придністров’я? Чим це тоді допоможе Придністров’ю?

Взагалі Путін відповідно до своїх погроз вже сотні раз мав би використати ядерну зброю у відповідь на кожну допомогу Україні. Його «червоні лінії» порушуються давно й тотально. Це не дає гарантії невикористання ядерної зброї. Але в України немає жодного резону показувати хоч якийсь острах перед цим, інакше нам (і всьому світу) треба було капітулювати одразу.

Вже кілька днів рашисти ниють, що ЗСУ візьмуть Придністров’я під контроль за кілька днів, а можливо й годин, адже місцевий гарнізон не має авіації і важкого озброєння. А допомогти Росія своїм ставленикам нічим не може, адже вся Молдова оточена Румунією та Україною і не має виходу до моря.

При цьому МЗС РФ заявило, що МО РФ зафіксувало значне скупчення особового складу та військової техніки ЗСУ поблизу кордону з Молдовою, розгортання артилерії на вогневих позиціях і безпрецедентне нарощування польотів безпілотної авіації ЗСУ над Придністров’ям.

Київ це заперечив.

Більше того, потрібно, щоб визволення Придністров’я захотіла сама Молдова. А вона постійно підкреслює, що досягне цього, але не військовим шляхом.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео гонок российских мажоров по пешеходной зоне в Санкт-Петербурге

17.07.2017 - 18:36
Дети богатых семей зачастую бесятся с жиру. Очередной пример из российского Питера. Там некий Гриша Савченко в паблике «Богатые русские дети» в  Instagram выложил ролик, на котором двое пацанов едут по пешеходной ...

На видео сняли свинью, отбившую собрата у мясника

12.01.2018
Животным порою не чужды человеческие ...