Мустафа Найєм очолив Держагентство відновлення

Кабінет Міністрів призначив Мустафу Найєма головою Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Про це сьогодні у Facebook повідомив віце-прем’єр із відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

«Головою новоствореного Агентства відновлення та інфраструктурних проектів призначено Мустафу Найєма. Рішенням уряду він переходить в Агентство з посади заступника міністра і фактично очолить один із найважливіших напрямків роботи», — написав Кубраков.

За його словами, ключові завдання, поставлені перед Найємом, такі:

  • запустити фактичну роботу з першими об’єктами відновлення;
  • відпрацювати механізм взаємодії з донорами – урядами країн, міжнародними фінансовими інституціями, неурядовими організаціями;
  • скоординувати запити від регіонів щодо пріоритетних проектів відновлення.

«Важливо сказати, що агентство відновлення продовжує шукати найкращих експертів у галузі будівництва та архітектури, менеджменту, зокрема серед профільних неурядових та громадських організацій», – додав віце-прем’єр.

В Україні створено Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України. Воно діятиме на базі Державного агентства інфраструктурних проектів та Державного агентства автомобільних доріг, повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 січня.

“Це дозволить оптимізувати робочі процеси, уникнути хаотичності у плануванні та реалізації проектів. Вже зараз ми знаємо джерела надходження 110 млрд. грн. на відновлення цього року. Розраховуємо акумулювати у шість разів більше коштів, щоб уже 2023-го відновити якнайбільше інфраструктури та житла українців», — йдеться у повідомленні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео холостого голосования нардепа от «Слуги народа»

04.10.2019 - 16:37
Нардеп от Слуги народа Николай Тищенко, похоже, становится одним из самых узнаваемых в парламенте. Журналисты, наблюдая за парламентарием, были искренне удивлены поведением экс-ревизора — то он проследовал к колонне и ...

Провокаторы Саакашвили ногами избили полицейского: видео

18.10.2017
Нардеп Антон Геращенко, обращаясь к ...

Появилось видео яичной атаки на Марин Ле Пен

04.05.2017
Лидер Национального фронта Марин Ле ...