МОЗ оголосило підсумки пандемії COVID-19 в Україні

Від початку пандемії в Україні було виявлено понад 5,5 млн випадків захворювання, зокрема, майже 416 тисяч – серед дітей. Про це напередодні повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Тут треба чітко розуміти, що насправді мова лише про офіційно підтвердженні випадки захворювання, бо фактично перехворіли майже всі жителі країни. Наприклад, в родині автора цього матеріалу з шістьох осіб родини діагноз був поставлений лише одній людині, хоча всі ми мали корону рази по два-три. І навіть тести на антітела це підтверджують…

Повертаючись до даних МОЗ, додамо, що внаслідок цієї хвороби померло 112 268 українців (із них 89 – діти, 1256  – медичні працівники).

«COVID-19 більше не є надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я міжнародного значення… Втім, це не означає, що COVID-19 перестав бути загрозою, це лише свідчення того, що вакцинація населення у світі дала свої результати і завдяки цьому вдалося знизити кількість госпіталізацій та смертності внаслідок хвороби», – йдеться у повідомлені.

Нагадаємо, 5 травня ВООЗ оголосила оголосила про припинення пандемії COVID-19. Коронавірус більше не вважається глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я. Водночас було оголошено про публікацію Стратегічного плану готовності та реагування на COVID-19 на 2023-2025 роки. Державам рекомендується продовжувати наслідувати випущені Тимчасові рекомендації.

Відомо, що за час пандемії у світі зафіксували 764 млн випадків заражень та щонайменше 7 млн смертей.

Раніше повідомлялося, що міністерство енергетики США вважає, що пандемія COVID-19, ймовірно, виникла в результаті витоку в китайській лабораторії, йдеться в засекреченій розвідувальній доповіді, яку надали Білому дому та ключовим членам Конгресу, писала наприкінці лютого The Wall Street Journal.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Факт кнопкодавства «слуги народа» попал на видео

11.09.2019 - 18:06
В президентской фракции в Раде произошел скандал с кнопкодавством. В «Чесно» засекли как депутат от «Слуги народа» голосовал за коллегу. Факт запечатлен на видео. Подобное не в новинку в парламенте. ...