Морпіхи ЗСУ знищили базу окупантів з вибухівкою і екіпажами БПЛА

Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів 38-ої окремої бригади морської піхоти Збройних сил України буквально знищили в пил два відносно цілі сусідні приватні будинки, в яких облаштували свої бази російські окупанти (до речі, їх колеги-антиподи).

Про це, зокрема, повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване нашими захисниками з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе та розвідувальними безпілотними літальними апаратами.

Власне, ми бачимо влучання трьох баражуючих боєприпасів в одну будівлю і одного в іншу. Навіть якщо їх було в рази більше, навряд чи вони могли рознести будинки в пил – очевидно, детонувала велика кількість вибухових речовин, накопичена в них загарбниками.

Власне, нам показана детонація другої будівлі, коли від першої вже нічного не залишилося. Вибух був надзвичайно потужним – вогонь закрив весь огляд відеокамери дрону, хоча той висів досить високо над цілями.

В ролику підписано, що на момент початку атаки ворожі дронщики перебували у будинках. Пережити такі детонації у них шансів не було.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017 - 10:05
По предварительным оценкам, пригодную в температурном плане для жизни планету обнаружили ученые. Назвали ее Ross 128 b. Она вращается вокруг одноименной карликовой звезды и имеет температуру близкую к земной — от ...

Depeche Mode запустили клип в стиле «Города грехов»: видео

10.02.2017
Исключительно в черно-белых тонах снят ...

Домашняя рысь, которая очень рассердилась

24.11.2015
Посмотрите на домашнюю рысь, которая ну ...